ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463149 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15203 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15086 разів

Освіта

Переглядів: 12862 разів

Обговорення питань впорядкування надання торговельних послуг

На виконання протокольного доручення голови ОДА О.Пеклушенка та з метою реалізації завдань Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону (власні проекти)  відбулася робоча нарада за участю керівництва Василівської райдержадміністрації з питання впорядкування надання   торговельних  послуг на 339   км автодороги Харків-Сімферополь на території Підгірненської  та Верхньокриничанської  сільрад.

 

Також в засіданні взяли участь перший  заступник  голови   райдержадміністрації Михайло Солопов, заступник  голови  райдержадміністрації В.Зайцев, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор  району  С.Якубовська,  директор  ТОВ  «ДАР» О.Яровий, місцеві ЗМІ.

 

На нараді обговорювалися питання, пов’язані з виготовленням ПКД на будівництво об’єктів ринку. О.Яровий поінформував про необхідність, для обрахування нових санітарних нормативів,  збільшення розмірів території земельної ділянки для будівництва торгівельних об’єктів. Вирішено в місячний термін провести додаткову нараду з даного питання для прийняття остаточного рішення.

 

Для більш детального вивчення  порушеного питання  відбувся  робочий виїзд учасників наради безпосередньо на об’єкт - на 339 км автодороги Харків-Сімферополь. Зокрема, на місці визначено і оглянуто розміри території необхідної додатково земельної ділянки.

  

За результатами виїзної наради надано доручення щодо підготовки розширеної зустрічі з підприємцями місцевого ринку, які здійснюють свою діяльність  за межами населеного пункту (на 339 км автодороги Харків – Сімферополь) та   розгляду   запропонованих   директором ТОВ «ДАР» О.Яровим  варіантів будівництва   торговельних   об’єктів   у   відповідності   до   діючого   законодавства.

 

 

Сектор внутрішньої політики РДА

Вівторок, 28 Січня 2014 17:01

Переглядів: 512


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області