ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463150 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15204 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15086 разів

Освіта

Переглядів: 12862 разів

Область готується до посилення зимової негоди

Прогноз погоди на найближчі дні невтішний. Як розповіли запорізькі синоптики на нараді з питань життєдіяльності регіону, очікується різке погіршення погодних умов - буде багато снігу і посилення вітру. Тому всі профільні служби переведені в особливий режим роботи. Підвищена увага приділяється стану доріг на територіях. За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадія Тимченка, є все необхідне для ліквідації наслідків негоди.

- Ми поповнили запаси паливно-мастильних матеріалів. Є достатня кількість бензину і солярки. Крім того, повністю забезпечені посипним матеріалом. Вся техніка в робочому стані. Всього готові до забезпечення безперебійного проїзду по території області 207 одиниць техніки, - доповів Геннадій Тимченко.

Про свою готовність розповіли і співробітники обласного управління ДАІ. Кількість патрулів збільшено, основні магістралі під постійним контролем дорожньої міліції. Служба екстреної медичної допомоги також працює стабільно. Таких випадків, коли бригада не доїхала б до пацієнта не зафіксовано. У сільській місцевості використовуються повнопривідні машини швидкої допомоги підвищеної прохідності. Всі лікувальні заклади регіону працюють з дотриманням температурних нормативів. Перебоїв з постачанням енергоносіїв не має. За словами голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенка, за усіма напрямками ситуація має бути під постійним контролем.

- Вимагаю максимально моніторити ситуацію, особливо в сільській місцевості. Не ризикувати заради показників. Відстежуйте температурний режим. Ризиків для дітей не повинно існувати. Якщо потрібно - оголошуйте карантин. Ставлю мобілізаційне положення для керівників всіх підрозділів. Ніяких відпусток, вихідних - працювати цілодобово. Пенсії, постачання населення продуктами, виплата зарплат, постачання тепла – все це головні пріоритети нашої роботи, - заявив керівник регіону.

Управління у справах преси та інформації

Вівторок, 28 Січня 2014 10:51

Переглядів: 557


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області