ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463150 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15204 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15087 разів

Освіта

Переглядів: 12862 разів

«Свято Соборності має стати духовним дороговказом до національної єдності, суспільного миру, злагоди та взаєморозуміння»

22 січня в Україні відзначається День Соборності та Свободи України – 95-та річниця проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

 

З нагоди державного свята в цей день в залі засідань Василівської райдержадміністрації відбулися урочисті збори за участі працівників райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу всіх рівнів, представників громадськості, учнівської молоді місцевих шкіл.

 

Вітаючи присутніх, голова райдержадміністрації Сергій Джуган наголосив, що це величне свято є знаменним символом національно-об’єднавчих та державотворчих процесів, уособленням територіальної цілісності держави, духовної єдності багатьох поколінь наших співвітчизників, які протягом століть, гідно долаючи випробування та перешкоди, створювали та єднали країну, дбали про її безпеку та перспективний розвиток. Зазначив: «З метою реалізації завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України нам необхідно забезпечити життєдіяльність регіону, недопущення проявів розбрату та екстремізму в громадянському суспільстві. Саме ці завдання є пріоритетами в роботі Президента України В.Януковича, Кабінету Міністрів та голови обласної державної адміністрації О.Пеклушенко».

 

Також очільник району зазначив, що, враховуючи суспільно-політичні реалії, свято Соборності набуває сьогодні надзвичайно актуального значення. Воно має стати духовним дороговказом до національної єдності, суспільного миру, злагоди та взаєморозуміння. Кожний на своєму робочому місці повинен забезпечувати своєю працею і громадською діяльністю Соборність та Свободу України, розвиток і посилення її соціально-економічного стану.

 

Учні Василівської гімназії «Сузір’я» виступили з доповідями про історичні витоки в процесі боротьби за єдність і Соборність в Україні. Ансамбль бандуристів, учнів Василівської ЗОШ I-III ст. №3, привітали присутніх чарівним звучанням українських пісень.

 

Захід пройшов на високому рівні, наповнивши серця присутніх вірою і впевненістю у велич і силу рідної держави.

 

 

Сектор внутрішньої політики апарату РДА

Середа, 22 Січня 2014 16:38

Переглядів: 618


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області