ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 448159 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14608 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14074 разів

Освіта

Переглядів: 12538 разів

Результати роботи спостережної комісії при Василівській районній державній адміністрації Запорізької області за 2013 рік

Робота спостережної комісії при Василівській районній державній адміністрації Запорізької області виконується у відповідності до вимог Конституції України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації», Кримінально-виконавчого кодексу України, Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 р. № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (далі Положення).

З метою забезпечення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17.08.2010 № 609 «Про створення спостережної комісії та затвердження її складу» створено спостережну комісію при районній державній адміністрації.

На виконання вимог ст. 12 Положення щодо припинення повноважень спостережної комісії та формування нового її складу розпорядженням голови райдержадміністрації від 06.09.2013 № 457 «Про створення спостережної комісії та затвердження її складу», затверджено склад спостережної комісії при Василівській районній державній адміністрації Запорізької області та в зв’язку з кадровими змінами розпорядженням голови райдержадміністрації від 24.12.2013 № 680 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.09.2013 № 457 «Про створення спостережної комісії та затвердження її складу»», внесені зміни до складу комісії.

Викладено через засоби масової інформації в газету «Нова Таврія» розпорядження  голови районної державної адміністрації від 06.09.2013 № 457 «Про створення спостережної комісії та затвердження її складу» та надано до редакції газети «Нова Таврія» для публікації розпорядження голови райдержадміністрації від 24.12.2013 № 680 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.09.2013 № 457 «Про створення спостережної комісії та затвердження її складу»».

Протягом поточного року до спостережної комісії при районній державній адміністрації, з установ виконання покарань надійшло 47 повідомлення про звільнення засуджених та направлення їх до обраного ними місця проживання.

Облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання ведеться спостережною комісією при Василівській районній державній адміністрації Запорізької області в журналі реєстрації вхідної та вихідної кореспонденції. Станом на 30.12.2013 року на обліку спостережної комісії перебуває 38 осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання, яких протягом 3013 року було проведено 12, на яких розглянуто 17 питань з надання соціального патронажу особам, звільненим з місць позбавлення волі.

На виконання п. п. 14, п. б, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для здійснення контролю за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання умовно-достроково, отримавши повідомлення з місць позбавлення волі про звільнення засуджених, до міських, селищної, сільських рад Василівського району негайно направляються листи для проведення виховних заходів за місцем проживання, протягом не відбутої частини покарання даних осіб.

З метою взаємоперевірки щодо кількості умовно-достроково звільнених осіб, які проживають на території Василівського району, спостережною комісією направлені листи до Василівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області та Василівського МВ КВІ УДДУ ПВП в Запорізькій області, з проханням надати до спостережної комісії, списки осіб зазначеної категорії, які стоять на обліку, та направлений відповідний список до районного відділу міліції.

На підставі листа від 20.12.2013 № 18/2571 наданої кримінально-виконавчою інспекцією, згідно з вимогою Міністерства юстиції України про скасування вказівки Державного департаменту України з питань виконання покарань щодо тимчасового порядку обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та здійснення контролю за їх поведінкою (від 13.02.2009 № 19/713/Кн), як такої, що видана з порушенням порядку державної реєстрації, 18.03.2011 р. вказівку ДДУ ПВП № 19/713/Кн скасовано, облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання та здійснення контролю за їх поведінкою підрозділами кримінально-виконавчої інспекції припинено.

Для покращення організації трудового та побутового влаштування осіб,  звільнених від відбування покарання, сприяння їх соціальній адаптації, спостережною комісією прийнята постанова від 16.10.2013 № 3 на підставі якої до  міських, селищній, сільських радах Василівського району направлені дві письмові пропозиції:

1) запровадити ведення журналів обліку осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які мешкають на підпорядкованій території;

 2) визначити посадових осіб та внести до їх посадових інструкції, обов’язки щодо сприяння у організації трудового та побутового влаштування осіб, звільнених від відбування покарання та їх соціальній адаптації.

На підставі вищевикладеного в міських, селищній, сільських радах Василівського району, запроваджено ведення журналів обліку осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які мешкають на підпорядкованій території, визначено посадових осіб та внесено до їх посадових інструкції, обов’язки щодо сприяння у організації трудового та побутового влаштування осіб, звільнених від відбування покарання та їх соціальній адаптації.

На сайті Василівської районної державної адміністрації Запорізької області викладена інформація про те, що особи, звільнені від відбування покарання мають право звернутися до спостережної комісії при районній державній адміністрації для отримання допомоги у соціальній адаптації, як на особистому прийомі голови спостережної комісії, так і за контактними телефонами голови спостережної комісії та секретаря спостережної комісії.

План роботи, спостережної комісії при Василівській районній державній адміністрації Запорізької області, за 2013 рік виконаний в повному обсязі, всі заплановані питання розглянуто на засіданні спостережної комісії.

П'ятниця, 10 Січня 2014 08:28

Переглядів: 659


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області