ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 448754 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14613 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14082 разів

Освіта

Переглядів: 12540 разів

Віктор Ємельяненко: «У 2013-му році нам є чим пишатися»

У засіданні тридцятої сесії обласної ради шостого скликання взяли  участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко, заступники голови ОДА Андрій Гамов, Андрій Запорожченко, заступник голови-керівник апарату ОДА Юрій Пелих. Почесним  гостем запорізьких депутатів став представник управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Артем Табалов.

Перед тим, як почати розгляд винесених на порядок денний питань, Віктор Ємельяненко звернувся до представників депутатського корпусу.

- Сьогодні в Києві під головуванням Президента України проходить засідання Ради регіонів, у якому бере участь голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.  У зв’язку з цим керівник області просив мене подякувати вам за конструктивну та злагоджену роботу в 2013 році. Нам дійсно є чим пишатись: у рейтингу регіонів за підсумками дев’яти місяців ми посіли шосте місце. За обсягами реалізації промислової продукції – третє. В області відсутні проблеми із соціальними виплатами та заробітною платнею у бюджетній сфері, - зазначив Віктор Ємельяненко.

Також посадовець вручив кращим представникам Запорізького краю державні нагороди.

На сесії депутатами було затверджено ряд стратегічних програм. Зокрема, «Цільову соціальну програму профілактики, діагностики  та лікування вірусних гепатитів у Запорізькій області на  2014-2016 року», «Програму екологічного оздоровлення басейну річки Молочна, відновлення її гідрологічного режиму, благоустрою та збереження біорізноманіття» тощо.

Також внесено зміни та доповнення до Регіональної програми підвищення енергоефективності Запорізької області на 2010-2015 роки, до Переліку заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, регіональної Програми будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2016 року.

Крім того, були заслухані та затверджені звіти про роботу Облводоканалу та комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства.

 

Управління у справах преси та інформації

Четвер, 26 Грудня 2013 14:35

Переглядів: 505


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області