ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 448145 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14608 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14074 разів

Освіта

Переглядів: 12538 разів

В наш район завітав «Новорічний експрес»

    На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича здійснюється модернізація соціальних служб для повного охоплення увагою держави інтересів найуразливіших громадян. Фахівці із соціальної роботи Василівського районного Центру працюють на територіях міських, сільських та селищної рад, надають необхідні соціальні послуги сім’ям з дітьми безпосередньо за місцем проживання.

 

   Особливу увагу фахівці приділяють соціальній підтримці сімей, які виховують дітей - інвалідів. З метою надання соціальної допомоги та послуг сім’ям з дітьми - інвалідами проводяться комплексні заходи: обстеження умов проживання сімей для виявлення складних життєвих обставин, анкетування батьків для з’ясування проблем та потреб у наданні соціальних послуг, групові консультації з питань соціально – правового захисту, проведення благодійних акцій.  

 

   Традиційно, на Новорічні та Різдвяні свята діти - інваліди району залучаються до святкових заходів, отримують солодкі подарунки. В грудні цього року  Запорізьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано виїзди «Новорічного експресу» по районам Запорізької області до сімей, де виховуються діти-інваліди з тяжкими захворюваннями та якими опікуються Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Завітав «Новорічний експрес» і в наш район. В рамках святкового заходу відбулося привітання від Діда Мороза та Снігуроньки дітей-інвалідів Василівки  та  Дніпрорудного  з врученням новорічних подарунків. Цікава і нетрадиційна форма проведення заходу допомогла створити святковий настрій у дітей та їх батьків, а спілкування із казковими героями викликало радісні емоції та щирі посмішки  хворих дітей.

 

    

 

Сектор внутрішньої політики, ЦСССДМ 

Понеділок, 23 Грудня 2013 11:51

Переглядів: 581


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області