ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 448145 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14608 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14074 разів

Освіта

Переглядів: 12538 разів

Олександр Пеклушенко – на телефонному зв’язку з жителями області

Голова обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко провів пряму телефонну лінію з жителями області. Протягом години керівник області встиг поспілкуватися з 12 громадянами.

Під час спілкування з посадовцем жителі області порушували питання соціального захисту, розрахунку орендарів земельних паїв з власниками, ліквідації заборгованості із зарплати, приватизації землі, житлово-комунального господарства тощо.

Першою до очільника регіону звернулася запоріжанка, яка попросила допомогти їй з отриманням інвалідного візка для чоловіка, якому зроблено вже кілька операцій, і самостійно пересуватися він не може. Олександр Пеклушенко доручив директору Департаменту соціального захисту населення ОДА Ігорю Мещану вирішити це питання у найближчі дні.

Також до керівника області звернулась жителька Вільнянського району: у с.Матвіївка живуть понад 30 дітей дошкільного віку, але дитячого садка там немає. Було прийнято рішення відкрити його при загальноосвітній школі, але наразі кошти на створення дитсадка не проходять через казначейство, - саме в цьому питанні необхідна допомога.

- Наразі вся область не може отримати кошти через казначейство, бо в столиці заблоковано роботу органів державної влади. Але я обіцяю, що цей об’єкт буде одним з перших, на які буде перераховано кошти, це я гарантую. Ймовірно, кошти з’являться в першому кварталі 2014 року, - зазначив Олександр Пеклушенко.

Також до голови облдержадміністрації звернувся батько дитячого будинку сімейного типу, в якому виховується 11 прийомних дітей. Вже кілька років поспіль він не може приватизувати земельну ділянку. Олександр Пеклушенко доручив начальнику Головного управління Держземагентства у Запорізькій області Івану Гашенку оперативно вирішити це питання.

 Дзвонили керівнику області й із подяками: житель Вільнянського району від імені жителів території висловив вдячність Олександру Пеклушенку за будівництво водоводу, який рятує людей від підтоплень. Наразі на об’єкті залишилося закласти останню дренажну систему, і це питання контролює особисто Олександр Пеклушенко. Роботи розпочнуться вже навесні наступного року.

Ще один дзвінок, який особливо розчулив очільника регіону, – від 78-річної жительки Гуляйпільського району, інваліда ІІ групи. У бабусі немає жодного родича, і доглядати за нею нікому, тож вона попросила взяти її під соціальний супровід. Олександр Пеклушенко пообіцяв, що опіку соціальних працівників вона відчує вже в найближчі дні.

Житель Хортицького району м.Запоріжжя розповів керівнику області, що в районі немає жодного стадіону та спортивного клубу, де могли би займатися діти, що значно ускладнює їх заняття спортом.

- Я обов’язково зустрінуся з головою Хортицької райадміністрації та з міським головою Олександром Сіном, ми розглянемо ситуацію. Особливо приємно, що це не особисте прохання, як більшість дзвінків на «гарячу» телефонну лінію, а стосується нашого майбутнього та найдорожчого – наших дітей, - зазначив Олександр Пеклушенко.

До голови облдержадміністрації звернулися ще кілька жителів регіону, загалом він поспілкувався з ними трохи більше години.

Підбиваючи підсумки, очільник регіону дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та головам райдержадміністрацій щодо сприяння у вирішенні в межах компетенції всіх питань, порушених запоріжцями.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Четвер, 19 Грудня 2013 13:41

Переглядів: 486


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області