ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 448749 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14613 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14082 разів

Освіта

Переглядів: 12540 разів

Василівка у рейтингу кращих

Напередодні дня місцевого самоврядування голова Василівської міськради Сергій Лобинцев привітав голів квартальних комітетів міста, вручив їм подарунки і подякував  за плідну співпрацю на благо розквіту та благоустроюгромади.

На зустрічі з квартальними мер підсумував зроблене за рік міською владою  і озвучив пріоритетні напрямки роботи на найближче майбутнє. Зокрема, Сергій Валентинович підкреслив, що продовжиться робота з будівництва свердловин та оновлення водопровідної і каналізаційної мереж міста. В проекті - освітлення вулиць, їх благоустрій, ремонт окремих покрівель на багатоповерхівках, ремонт доріг. Голова міськради звернувся до кожного  квартального з проханням зустрітися з жителями своїх дільниць (особливо в приватному секторі) і обговорити питання підтримання чистоти і порядку біля своїх дворів та проконтролювати укладання договорів на вивезення сміття. Адже питання чистоти території Василівки сьогодні все ще у розряді найактуальніших.

Разом з тим, голова василівської громади не без гордості повідомив присутнім, що вже досягнуті певні результати роботи у цьому напрямку. Зокрема, Василівка цього року була відзначена на рівні облдержадміністрації і посіла І місце в рейтингу найкращих населених пунктів Запорізької області у сфері благоустрою, чистоти та порядку серед малих міст (населення до 50 тис. жителів). А колектив КП "Добробут" за сумою місць 2-х номінацій фінансово-господарської діяльності у загальнодержавній рейтинговій програмі з нагородження кращих комунальних та державних підприємств має право отримати офіційний статус "Комунальне підприємство року - 2013". Таке визнання дуже приємне, а тому потрібно до-класти максимум зусиль, щоб утримати високу планку і зробити своє місто ще кращим.

На знімку: керівники міста з найпершими помічниками — головами квартальних комітетів.  

Вівторок, 10 Грудня 2013 08:36

Переглядів: 484


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області