ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 448740 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14613 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14081 разів

Освіта

Переглядів: 12540 разів

Служити Вітчизні - почесно!

У Василівському коледжі Таврійського державного агротехнічного університету з нагоди святкування Дня Збройних Сил України пройшов Урок військової Слави «Служимо народу України». Захід проводився з метою виховання патріотичних почуттів у студентської молоді, формування свідомого ставлення до виконання конституційного обов’язку захисту Вітчизни, підвищенню зацікавленості у суспільстві до військової служби та зростанню авторитету Збройних Сил України.

В проведенні заходу взяли участь голова РДА Сергій Джуган; військовий комісар Василівсько-Михайлівського військомату Сергій Білодід, які привітали учасників заходу, поінформували учнів про державну політику в галузі реформування Збройних Сил України.

С.Джуган відзначив послідовність політики Уряду, дій Президента України В.Януковича щодо проведення заходів з реформування Збройних Сил України. «В той же час, - наголосив Сергій Джуган,- що, незважаючи на припинення призову на строкову військову службу, залишається обов’язковою, постійною готовність громадян України до захисту Вітчизни, зокрема, до виконання головного обов’язку кожного - служити державі Україна».

Викладач предмету «Основи захисту Вітчизни» Олег Васюков ознайомив присутніх з основними історичними віхами створення Збройних Сил України та сучасним станом у Збройних Силах України.

Про особливості контрактної служби у ЗСУ розповів військовий комісар Сергій Білодід. Студенти отримали відповіді на всі свої запитання. Звучали музичні вітання, від студентів була висловлена патріотична впевненість щодо свідомого ставлення до виконання конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни.

 

 

 

 

 

Сектор внутрішньої політики РДА

 

П'ятниця, 06 Грудня 2013 15:35

Переглядів: 593


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області