ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 448747 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14613 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14081 разів

Освіта

Переглядів: 12540 разів

Зональний семінар в управлінні ПФУ в Василівському районі

3 грудня 2013 року в приміщенні управління Пенсійного фонду України в Василівському районі відбувся зональний семінар з працівниками пенсійних служб з питань пенсійного забезпечення. Крім пенсійників нашого управління на семінарі були присутні представники управлінь Пенсійних фондів в Кам’янско-Дніпровському районі, місті Енергодарі, місті Токмак та Токмацькому районі, в Михайлівському, Чернігівському та Великобілозерському районах.

    Семінар проводила заступник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Терещенко Вікторія Миколаївна. Вона доповіла про пріоритетні напрямки діяльності управлінь Фонду в області в реалізації політики Уряду щодо посилення соціального захисту пенсіонерів та підвищення якості обслуговування громадян. В зв’язку з реалізацією здійснення цих напрямків роботи в районних управліннях планується відкриття оновлених громадських приймалень, які будуть працювати за принципом “єдиного вікна”.  Переваги нового принципу обслуговування в тому, що громадяни, які звертаються в управління,  у будь-який зручний для них час можуть вирішити свої питання в одному місці, не блукаючи кабінетами й не створюючи черг в коридорах.

      Перехід на такий формат обслуговування громадян потребує також удосконалення програмного комплексу, про що теж йшла мова на семінарі.  Нові технології зручні не тільки для громадян, які звертаються до Пенсійних фондів, а й для самих  працівників ПФУ, адже дозволяє їм більш ефективно використовувати робочий час, зосередитись на виконанні конкретних питань. 

Середа, 04 Грудня 2013 13:22

Переглядів: 490


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області