ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 448754 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14613 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14082 разів

Освіта

Переглядів: 12540 разів

Форум з питань реформування місцевого самоврядування

03 грудня на базі КЗ «Верхньокриничанська ЗОШ I-II ступенів» на території Верхньокриничанської сільради, на виконання соціальних ініціатив Президента України, проведено виїзний Форум щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Під час Форуму розглянуто  один із напрямків реформування самоврядування, а саме – активне залучення до вирішення проблем місцевих громад мешканців через реалізацію Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

 

В роботі Форуму взяли участь:координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» по Запорізькій області Генадій Устімов, перший заступник голови РДА Михайло Солопов; керівники місцевих громад, задіяні в реалізації мікропроектівз Веселівського та Василівського районів; представники органів місцевого самоврядування,  місцеві ЗМІ. 

 

Відкриваючи засідання Форуму, Михайло Солопов зазначив: «Ідеї реформування місцевого самоврядування, ініційовані Президентом України В.Ф.Януковичем, були відпрацьовані у рамках співпраці з Асоціацією міст України та громад, Фондом розвитку місцевого самоврядування. До обговорення основних положень Концепції реформування місцевого самоврядування долучилися громадськість, депутати місцевих рад». Також М.Солопов наголосив, що в системі реформування місцевого значне місце відводиться зростанню та підвищенню ініціативи самих громад. Це дасть змогу значно  активізувати роботу з відновлення та розширення закладів соціальної сфери, зокрема, у сільській місцевості.

 

      З досвідом проведення роботи з питання «Впровадження позитивного досвіду роботи  під час реалізації на підвідомчій території Проекту ЄС/ПРООН» по водозабезпеченню села Чкалово Веселівського району виступили Чкаловський сільський голова Станіслав Калиновський; голова  громадської організації Анатолій Скалкін, директор КП «Чкалово» Юрій Стовбур.

 

      Голова громадської організації «Криниця», директор місцевої школи Світлана Сіра, ознайомила учасників заходу з досвідом роботи по реалізації мікропроектів на території Верхньокриничанської сільради. Зокрема, з питання реалізації на підвідомчій території  Проекту ЄС/ПРООН в питаннях покращення умов навчального процесу. Тут проведено ремонт приміщення школи шляхом заміни віконних блоків на металопластикові. 

 

      Після розгляду і обговорення питань, обміну досвідом роботи,  для учасників Форуму було проведено екскурсію по місцевій школі.

 

 

Сектор внутрішньої політики РДА

Середа, 04 Грудня 2013 13:09

Переглядів: 674


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області