ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441746 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14474 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13851 разів

Освіта

Переглядів: 12442 разів

Відкритість, швидкість та доступність – головні орієнтири земельної реформи

Запровадження прозорих механізмів надання та реєстрації земельних ділянок, спрощення та скорочення цих процедур, а також запровадження комфортного обслуговування громадян - основні складові чинної земельної реформи.

Начальник Головного управління Держземагентства в Запорізькій області Іван Гашенко прокоментував основні зміни у законодавстві, які регулюють земельні відносини.

Так, у поточному році внесено значні зміни до Земельного, Адміністративного, Водного, Лісового кодексів України, а також Законів України «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр», «Про місцеві державні адміністрації», «Про охорону культурної спадщини». Нововведення спростили процедуру відведення та оформлення земельних ділянок, отримання дозволу на розроблення документації із землеустрою тощо.

Серед стратегічних новацій - запровадження принципу, так званої мовчазної згоди, у тому разі, якщо заявнику не надали дозвіл або відмову на розробку проекту землеустрою в місячний термін.

Крім того, відтепер повноваження погоджувальних органів розмежовані. Всі проекти відведення земельних ділянок погоджуються Держземагентством. Виняток складають землі природно-заповідного, водного, лісового фондів, які можуть виділятися після погодження проекту відведення з профільними органами.

Кожний з цих погоджувальних органів працює виключно у межах своїх повноважень. Їх представники не мають права вимагати додаткові матеріали, погодження, документи, експертизи, що відповідно до ст.50 Закону України «Про землеустрій» не включені до складу проекту землеустрою.

- Земельна реформа дозволила спростити процедури погодження землевпорядної документації та надання земельних ділянок, зробити процес відведення земель більш швидкими і дешевими для пересічних громадян, - резюмував начальник ГУ Держземагентства в Запорізькій області Іван Гашенко.Управління у справах преси та інформації

П'ятниця, 23 Серпня 2013 08:15

Переглядів: 498


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області