ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441737 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14474 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13851 разів

Освіта

Переглядів: 12442 разів

У Василівському замку відбувся Прес-тур

       Департаментом культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації спільно з управлінням з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації проведено прес-тур по області «Чудеса історії та техніки Козацького краю».

       До  Василівського історико-архітектурного музею - заповіднику  «Садиба Попова» завітали разом з начальником відділу туризму та національностей управління туризму культурної спадщини національностей та релігій облдержадміністрації Дмитром Пасічником, з  провідним екскурсоводом, переможцем  Всеукраїнського конкурсу на кращу тематичну екскурсію  Валентиною Вініченко, представники молодіжних організацій міста Запоріжжя та області, засобів масової інформації.

       А потім розпочалися чудеса.

Гостей зустріли генерал-поручик, дійсний таємний радник, член Державної Ради, керуючий імператорським кабінетом Академії наук Російської імперії Василь Степанович Попов та княжна Олена Олександрівна Ері ставі, представили керівників району, а саме: голову райдержадміністрації Сергія Джугана, голову районної ради Дениса Калініна, голову міської ради Сергія Лобинцева, які  привітали гостей,  побажали успіхів та запросили ознайомитись з музеєм-заповідником «Садиба Попова», прийняти  участь в проведенні майстер-класів з виготовлення виробів декоративно прикладного мистецтва.

Цікаву екскурсію по залах музею провели священик церкви Петра і Павла отець Андрій та екскурсовод  музею Катерина Сіра.

       Майстер-класи провели вихованці Малобілозерської гімназії «Дивосвіт» та учасники Василівського міського об’єднання «Перлини Василівського краю».

Так як у будь-якому поважаючому себе замку, а в нашому також, живе привид, то і він дружелюбно зустрів гостей та навіть зфотографувався з усіма.

Сподіваємось, що наш замок не залишив байдужими представників молодіжних організацій і вони неодноразово завітають до Василівського краю.

 

 

Сектор внутрішньої політики апарату РДА

Четвер, 22 Серпня 2013 10:44

Переглядів: 660


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області