ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441752 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14474 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13851 разів

Освіта

Переглядів: 12442 разів

«Комендантська година» для дітей

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Л.Ханенко відбулося засідання Координаційної ради служби у справах дітей. Зокрема, розглянуто питання: про стан дитячої злочинності в районі за 7 місяців поточного року; про підсумки оздоровлення дітей пільгових категорій в оздоровчий період 2013 року.

 

Особливу увагу присутніх було акцентовано на питанні обговорення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг або закладах громадського харчування у нічний час».

 

Даний Закон було підписано Президентом України 16.05.2013 року. Внесені у законодавство зміни регламентують особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, у нічний час.

 

Представники служби у справах дітей райдержадміністрації висловили своє бачення основних положень Закону. На їхню думку, перебування дітей в нічний час поза наглядом батьків чи їх законних представників не є «комендантською годиною для дітей». Це – «години батьківства», сімейного виховання моральності, патріотизму, вміння любити та шанувати. саме таким чином слід розглядати часові обмеження, встановлені статтею 20-1 Закону України «Про охорону дитинства».

 

Але аналіз роботи закладів сфери розваг та громадського харчування довів, що далеко не всі власники дотримуються чинного законодавства. Батьки ж, в свою чергу, мало поінформовані про введення в дію даного Закону.

Тому на засіданні Координаційної ради було прийнято рішення:

забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед навчальних закладів, батьків;

провести відповідну роботу з керівниками органів місцевого самоврядування;

підготувати та розмістити інформаційні матеріали в місцевих засобах масової інформації.

 

 

Довідка:

 

Відповідно до Закону України від 16 травня 2013 року № 243-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» вносяться зміни у Кодекс України про адміністративні правопорушення, в частині його доповнення статтею 180-1такого змісту:

Стаття 180-1. Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування

Порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян-власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

 

Крім того, Закон України «Про охорону дитинства» доповнено статтею 20-1такого змісту:

Стаття 20-1. Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування.

Діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводження осіб, зазначених у частині першій цієї статті.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право у період з двадцять другої до шостої години вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку".

 

 

Сектор внутрішньої політики апарату РДА

Середа, 21 Серпня 2013 15:22

Переглядів: 768


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області