ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 427565 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14178 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13525 разів

Освіта

Переглядів: 12193 разів

Маленьких запоріжців запрошують до козацької православної школи

В останній день роботи ІІ Фестивалю народного мистецтва, звичаю та обряду «Запорізький СПАС» відбулося урочисте відкриття козацької православної недільної школи, яка працюватиме біля 700-літнього Запорізького Дубу. В урочистій церемонії відкриття закладу взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гамов.

Представник обласної виконавчої влади подякував президенту Всеукраїнської федерації «Спас» Олександру Притулі за активну громадську позицію та самовіддану працю в напрямку збереження традицій та розвитку патріотизму серед молоді.

- У цій школі діти опановуватимуть козацьке мистецтво та виховуватимуться в дусі патріотизму. Тому ідея відкриття такої школи була підтримана керівником облдержадміністрації Олександром Пеклушенком, - зазначив Андрій Гамов.

Також посадовець побажав керівнику федерації не зупинятися на досягнутому, а й надалі пропонувати корисні та яскраві ідеї щодо збереження та відродження козацького духу.

У свою чергу Олександр Притула висловив подяку очільнику регіону за підтримку в організації ІІ Фестивалю народного мистецтва та відкритті школи.

Наразі вже визначено кандидатуру директора нового освітнього закладу – Любов Камінська. За її словами, школу можуть відвідувати як хлопчики, так і дівчатка. Серед основних предметів – богослов’я, народний фольклор, козацька техніка бою тощо.

Андрій Гамов разом з іншими гостями Фестивалю пройшов ярмарковою площею, огляну хатинку хранителя Запорізького Дубу Нікіфора Дейкуна, а також казкову країну зі скульптурами улюблених героїв, вирізьбленими з дерева.

Завершився ІІ Фестиваль народного мистецтва, звичаю та обряду «Запорізький СПАС» виступом театру козацького бою та концертом.Управління у справах преси та інформації

Понеділок, 19 Серпня 2013 10:42

Переглядів: 569


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області