ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 427559 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14178 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13525 разів

Освіта

Переглядів: 12193 разів

Державна філософія спрямована не на підвищення тарифів, а на зменшення собівартості послуг ЖКГ

Голова обласної держаної адміністрації Олександр Пеклушенко провів нараду з питань готовності об’єктів регіону до роботи в осінньо-зимовий період. Захід відбувся за участю Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника, який перебуває в області з робочою поїздкою.

- Одне з найважливіших питань життєзабезпечення територій – підготовка до опалювального сезону. У цій роботі є два аспекти – технічна готовність котелень та безпосередньо мережі водо- та теплопостачання, - окреслив основні напрямки роботи Олександр Пеклушенко.

Також очільник регіону висловив вдячність особисто Міністру та Уряду за 50 млн. грн., які були виділені на ремонт комунальних мереж регіону. Крім того, керівник обласної виконавчої влади відзначив, що перегляд порядку компенсації втрат теплопостачальним підприємствам – це важливий крок, який дозволить стабілізувати та втримати ситуацію на місцях під контролем.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Темник поінформував про основні напрямки роботи ввіреної йому центрального органу влади. За словами урядовця, наразі серед першочергових завдань – оптимізація ефективності використання енергоносіїв, адже на обігрів 1 м. кв. приміщення в України використовуються в двічі більше ресурсів аніж у Європі.

- Державна філософія спрямована не на підвищення тарифів, а на зменшення собівартості. Зважаючи на це, шлях модернізації не оминути, - зауважив Геннадій Темник.

У цьому контексті він повідомив, що за розрахунками, на модернізацію всієї сфери житлово-комунального господарства країни необхідно близько 500 млрд. грн. Тому у цій роботі не уникнути довгострокових кредитів. У зв’язку із цим працівники міністерства зосереджені на налагодженні співробітництва з міжнародними фінансовими інституціями, які можуть надати кредитні ресурси під помірні відсотки.

Також у числі пріоритетів діяльності – створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також належних умов для залучення інвестицій в сферу ЖКГ. На виконання цих завдань міністерством розроблений проект програми модернізації житлово-комунального господарства країни, який, зокрема, спрямований на виконання завдань Президента України щодо зниження споживання газу на 50% протягом трьох років.

У ході наради йшлося про впровадження енергоефективних технологій, енергозбереження та впровадження індивідуального опалення. Коментуючи ці напрямки, Олександр Пеклушенко відзначив, що в області є ряд міст, у яких переходити на індивідуальне опалення є недоцільним. Насамперед, це стосується Запоріжжя.

- Ми плануємо спрямувати вторинне тепло з наших промислових підприємств на обігрів будинків обласного центру. Наразі такий проект вже запроваджений за участю «Запоріжсталі», у подальших планах – долучити до цієї роботи «Запоріжвогнетрив» та «ЗФЗ», - пояснив очільник регіону.

Учасники наради заслухали звіти про проведену роботу першого заступника голови ОДА Віктора Ємельяненка та заступника Запорізького міського голови Дмитра Свіркіна. За словами посадовців, готовність об’єктів ЖКГ до роботи в зимовий період складає понад 70-75%. Виступаючі наголошували, що до першого жовтня готовність усіх об’єктів до початку опалювального сезону буде 100-відсотковою.

Четвер, 15 Серпня 2013 14:51

Переглядів: 605


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області