ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Робоча зустріч з питань територіальної оборони району

01 грудня під головуванням голови Василівської райдержадміністрації Андрія Холоші відбулася робоча зустріч з питань територіальної оборони Василівського району.

В нараді взяли участь завідувач сектору з питань мобілізаційної та оборонної роботи Василівської райдержадміністрації Олександр Дементьєв та ТВО начальника Василівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Ілля Матвійчук.

Під час зустрічі було обговорено питання про забезпечення виконання завдань по проведенню цьогорічного осіннього призову на строкову військову службу до Збройних сил України.

Під час зустрічі голова району Андрій Холоша зазначив, що необхідно посилити роботу щодо осіннього призову в м. Енергодар та м. Кам’янка-Дніпровська, для цього необхідно насамперед опрацювати списки призовників, розробити спільні заходи для забезпечення призову та на цьому тижні провести нараду за участю керівництва райдержадміністрації, Кам’янсько-Дніпровської та Енергодарської міських рад, а також військових комісарів району.

Крім цього, було розглянуто питання щодо розташування та матеріально-технічного забезпечення батальйону територіальної оборони на території Василівського району.

Під час зустрічі було прийнято рішення провести інвентаризацію будівель, що є комунальною власністю міської ради та визначити місце для розташування штабу управління 113 батальйону територіальної оборони.

Зазначені питання знаходяться на постійному контролі керівництва Василівської райдержадміністрації.

 

Середа, 01 Грудня 2021 16:12

Переглядів: 68


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області