ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Оздоровча кампанія 2021

Не зважаючи на важку економічну та епідеміологічну ситуацію, яка склалася в країні, оздоровча кампанія 2021 в Василівському районі пройшла на належному рівні.

Протягом оздоровчої кампанії на оздоровлення та відпочинок було направлено 236 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, а саме: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-21 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; талановиті та обдаровані діти; діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей; діти, які перебувають на диспансерному обліку; діти з інвалідністю; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій; діти, зареєстрованих як внутрішньо переміщені.

За кошти місцевих бюджетів було оздоровлено 131 дитину Василівською, Енергодарською, Великобілозерською, Малобілозерською, Михайлівською та Водянською територіальними громадами. Діти оздоровлювались в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в м. Приморськ, смт. Кирилівка, с. Набережне, м. Бердянськ.

За рахунок коштів обласного бюджету оздоровлено 35 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки в дитячому закладі оздоровлення «Меотіда» с. Набережне, Бердянський район.

За рахунок державного бюджету до таборів «Молода гвардія» м. Одеса, «Артек» м. Київ та «Артек» Прикарпаття направлено 70 дітей.

В зв’язку з епідеміологічною ситуацією, пришкільні табори функціонували лише в  Василівській ТГ, Енергодарській ТГ та Водянській ТГ.

 

УСЗН Василівської РДА

субота, 23 Жовтня 2021 12:21

Переглядів: 71


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області