ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Урочистості з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. В Україні це також і День ветерана. День тих, кому довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнний час, виховувати дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.

Цей день є символом єдності і спадковості поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, і взагалі всім людям поважного віку за розбудову та розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

06 жовтня з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана на базі Василівського центру культури та дозвілля Василівської міської ради відбувся святковий концерт. Привітати ветеранів, засвідчити свою шану і повагу представникам старшого покоління, подякувати за нелегку працю, мудрість, життєвий досвід та активну життєву позицію прийшли керівник апарату Василівської райдержадміністрації Юлія ТАРАН, депутат Запорізької обласної ради Олег КАЛІМАН, перший заступник міського голови Денис КАЛІНІН, секретар Василівської міської ради Андрій МАТЮХ та заступник голови Василівської районної ради Наталія ДЖУГАН.

Звертаючись до представників старшого покоління, керівництво району та міста наголосили на тому, що повага до старших – одна з найголовніших цінностей людської моралі. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, зв’язку та розуміння поколінь.

 

Відділ організаційної роботи та зв'язків з громадськістю райдержадміністрації

 

Середа, 06 Жовтня 2021 15:49

Переглядів: 54


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області