ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Проведено інструктаж стосовно передачі пацієнтам у тимчасове використання кисневих концентратів та проведено практичне навчання з їх використання

Сьогодні, 06 жовтня 2021 року, за участі заступника голови Василівської райдержадміністрації Богдана СТАРОКОНЯ, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дениса КАЛІНІНА, начальника відділу соціального захисту міської ради Вікторії ПОЛЬЧЕНКО на базі КНП «ВАСИЛІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ВМР ЗО відбулася нарада,  під час якої заступником директора з правових питань КУВІЧКОЮ Світланою Сергіївною та головною медичною сестрою ДІДЕНКО Світланою Володимирівною було проведено інструктаж стосовно передачі пацієнтам у тимчасове використання кисневих концентратів та проведено практичне навчання з їх використання.

Світлана КУВІЧКА зауважила, що кисневі концентратори будуть за потреби надаватись пацієнту або його законному представнику шляхом укладання  відповідних договорів. Термін використання кисневих концентраторів визначається стандартами медичної допомоги «Короновірустна хвороба (COVID-19)» що і є терміном дії договору відповідального зберігання з правом використання. Пацієнт, який отримав концентратор несе матеріальну відповідальність за зберігання та правильне використання апарату і не має права передавати його в користування третім особам. Під час повернення кисневого концентратора перевіряється його стан, уразі поломки або втрати пацієнт відшкодовує заподіяну шкоду у розмірі повної вартості кисневого концентратора 37 000 грн.

Начальник відділу охорони праці ВОЛКОВ Олег Павлович більш детально розповів щодо розслідування випадків на захворювання медичних працівників на COVID-19 та їх алгоритм дій при захворюванні.

Після інструктажу та практичного навчання, директором КНП «ВАСИЛІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ВМР ЗО Тарасом ТИЩЕНКО було передано 24 кисневі концентратори сімейним лікарям Василівської, Верхньокриничанської, Кам’янської, Скельківської, Степногірської та Приморської  АЗПСМ.

 

Середа, 06 Жовтня 2021 15:11

Переглядів: 49


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області