ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Оновлений харчоблок в Іванівському НВК

Створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти — одна з пріоритетних цілей ініціативи Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ. Дуже важливо, що громади активно підтримують реформу та втілюють її у життя.

Як приклад – оновлений харчоблок  Іванівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок" Благовіщенської сільської ради.

Так, 05 жовтня 2021 року голова Василівської райдержадміністрації Андрій ХОЛОША та заступник голови райдержадміністрації Богдан СТАРОКОНЬ відвідали Іванівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок" Благовіщенської сільської ради, де оглянули відремонтований харчоблок та поспілкувались із колективом працівників школи.

У ході проведення ремонтних робіт здійснено заміну внутрішніх мереж електроживлення та електроосвітлення, дверей, проведено опорядження стін, стелі і підлоги та системи вентиляції, закуплено нові меблі.

Ремонт проведено з урахуванням усіх норм і вимог, які пред’являються до подібних об’єктів.

За рахунок розподілу коштів резерву освітньої субвенції на ремонт харчоблоку скерували майже 280 тисяч гривень та майже 300 тис - на оновлення протипожежної безпеки у закладі.

Керівництво району також оглянули відремонтований просторий спортивний зал освітнього закладу, який було відремонтовано завдяки коштам, які були виділені за сприяння народного депутата України Юлії ЯЦИК, в сумі майже 300 тис. грн.

Андрій ХОЛОША висловив переконання, що оновлений спортивний зал буде сприяти активному відпочинку і давати можливість для занять фізичною культурою та спортом всім школярам навчально-виховного комплексу.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші діти будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

 

Відділ організаційної роботи та зв'язків з громадськістю райдержадміністрації

 

Середа, 06 Жовтня 2021 08:56

Переглядів: 97


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області