ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 480433 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 17561 разів

Освіта

Переглядів: 14210 разів

У лікарні Василівки відкрили новий рентген кабінет з сучасним обладнанням

17 вересня за участі народного депутата України Юлії ЯЦИК, голови райдержадміністрації Андрія ХОЛОШІ, голови районної ради Олени ЗДОР, міського голови Сергія КАЛІМНА та головного лікаря КНП «Василівська БЛІЛ» Валерія САПИ відбулася презентація системи рентгенівської комп’ютерної томографії Supria 32 та системи рентгенівської діагностичної CALYPSO F MTOes, що розташовані у відділенні екстреної медичної допомоги КНП “Василівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” у м. Василівка, вул. Лікарняна, буд. 5.

Відтепер Василівська районна лікарня оснащена сучасним діагностичним обладнанням, а саме комп’ютерним томографом вартістю 12 млн. грн. та рентгенівською діагностичною системою, яка коштує 4,83 млн. грн. Зазначена сума коштів для придбання обладнання була отримана завдяки народному депутату України Юлії ЯЦИК.

Комп'ютерний томограф SUPRIA - це сучасна система рентгенівської комп'ютерної томографії для сканування голови, шиї та кінцівок, сканування тулуба. Він легкий у використанні для оператора, зручний для пацієнта і дозволяє отримати зображення високої якості при низьких дозах опромінення.

За словами медиків, новий комп'ютерний томограф – дуже важливий для пацієнтів, оскільки допомагає точно встановити діагноз, від чого залежить ефективність призначеного лікування. Нова цифрова універсальна рентгенівська діагностична система CALYPSO F дозволяє отримувати високоякісні рентгенівські знімки і мінімізує променеве навантаження на пацієнта при травматологічних та невідкладних обстеженнях.

Крім цього, в КНП «Василівська БЛІЛ» повним ходом реалізовується друга черга робіт з реконструкції приймального відділення та проходить тендерна процедура для визначення підрядника для реконструкції хірургічного відділення. Кошти на ремонтні роботи у розмірі 5,1 млн. грн. були виділенні завдяки депутатам Запорізької обласної ради Наталії КРУГЛЯК, Олександру БІЛОМУ та Олегу КАЛІМАНУ.

 

Відділ організаційної роботи та зв'язків з громадськістю райдержадміністрації

 

П'ятниця, 17 Вересня 2021 19:11

Переглядів: 90


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області