ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 478151 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 17409 разів

Освіта

Переглядів: 14109 разів

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух особисто оглянув стан об'єкту “Великого будівництва” у Василівці

14 вересня 2021 року голова Запорізької облдержадміністрації Олександр СТАРУХ та його заступник Едуард БРУТМАН перебував з робочим візитом у Василівці.

В зустрічі з губернатором прийняли участь  голова Василівської районної державної адміністрації Андрій ХОЛОША, заступник голови райдержадміністрації Богдан СТАРОКОНЬ, голова районної ради Олена ЗДОР,  міський голова Сергій КАЛІМАН, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денис КАЛІНІН, депутати Запорізької обласної ради Наталія КРУГЛЯК та Олександр БІЛИЙ.

В рамках робочої поїздки губернатор оглянув об'єкт “Великого будівництва”, а саме хід реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчого клубу «Таврія» Василівської  районної ради Запорізької області.

За допомогою народного депутата України Юлії ЯЦИК було виділено додаткові 14 млн. грн. на закінчення робіт по реконструкції стадіону, глядацьких трибун, бігових доріжок,  туалету з урахуванням вимог по доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Наразі здійснено бетонування підлоги правого та лівого сектору глядацьких трибун. Укладено, вирівняно та утрамбовано щебневу  основу під бігові доріжки, готується основа для укладення бруківки. Виконуються роботи з улаштування зовнішнього туалету.

Надалі, за проєктом мають завершити реконструкцію існуючих трибун, облаштувати яму для стрибків з планкою, встановити освітлення поля і трибун, облаштувати тенісний корт, тренажерну зону, автостоянки та велосипедні парковки.

Всі роботи заплановано виконати до середини жовтня.

 

Вівторок, 14 Вересня 2021 16:38

Переглядів: 60


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області