ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 480442 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 17561 разів

Освіта

Переглядів: 14210 разів

Робочий візит до КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради

11 вересня 2021 року голова Василівської райдержадміністрації Андрій ХОЛОША з робочим візитом відвідав КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради.

Голова району провів нараду, в якій прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан СТАРОКОНЬ та начальник управління капітального будівництва Енергодарської міської ради Борис ЯРМОЛЕНКО.

В ході зустрічі було оглянуто початок проведення ремонтних робіт по проєкту "Реконструкція приміщень для встановлення комп'ютерного томографа та цифрового рентгену» вартістю 4,5 млн.грн. Дане обладнання вартістю понад 15 млн. грн. було придбано завдяки народному депутату України Юлії ЯЦИК.

На даний час по даному проєкту тривають підготовчі роботи, водночас проводиться тендерна процедура з визначення технічного нагляду. Борис ЯРМОЛЕНКО зазначив, що ремонтні роботи будуть закінчені до середини листопада 2021 року.

Крім цього, при огляді ремонтних робіт було акцентовано увагу на те, що ремонтні роботи - це перша частина виконання проєкту. Друга частина, що не менш важлива, це отримання ліцензії на використання рентгенологічного обладнання та комп'ютерного томографа. Начальнику управління комунальної власності Борису ЯРМОЛЕНКО було рекомендовано завчасно опрацювати дане питання з Державною інспекцією ядерного регулювання.

Що стосується строку здачі приймального відділення, Борис ЯРМОЛЕНКО  повідомив, що наразі тривають роботи з корегування проєкту, який повинен пройти експертизу для того, щоб привести у відповідність вартості виконаних робіт. Нині триває робота з документацією. За словами Бориса ЯРМОЛЕНКА,  приймальне відділення буде введене в експлуатацію з 15 жовтня.

 

субота, 11 Вересня 2021 19:12

Переглядів: 78


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області