ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 480446 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 17561 разів

Освіта

Переглядів: 14210 разів

«Ярмарок спорту» - грандіозне свято здорового способу життя

11 вересня, в День фізичної культури та спорту України, в м. Енергодар, в парку Перемоги Запорізької АЕС, вперше відбулося грандіозне свято спорту, здорового способу життя, спортивної комунікації та комфортного відпочинку – «Ярмарок спорту». Ініціатором заходу виступила громадська спілка «Асоціація Спортивних Організацій» за підтримки  Енергодарської міської ради та Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА.

Мета цього фестивалю —  познайомити присутніх із різними видами спорту, що культивуються в регіоні та колективами, які їх представляють, та допомогти обрати собі заняття до вподоби.

Участь у заході взяли голова Василівської райдержадміністрації Андрій ХОЛОША, заступник голови райдержадміністрації Богдан СТАРОКОНЬ та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія АРТЕМЕНКО.

Учасників та гостей спортивного свята привітав перший заступник Енергодарського міського голови Іван САМОЙДЮК, депутат Верховної Ради України Юлія ЯЦИК, голова Василівської районної державної адміністрації Андрій ХОЛОША, т.в.о. генерального директора  ЗАЕС Дмитро ВЕРБИЦЬКИЙ, голова первинної профспілкової організації ЗАЕС Іван ЗДРАВЧЕВ, голова громадської спілки «Асоціація спортивних організацій» Антон КАРНАУХ, депутат Запорізької міської ради Інна ПЕНЧУК, в.о. обов’язки начальника управління освіти Олена РЖЕВСЬКА.

Голова району привітав всіх прихильників спорту зі святом та відзначив грамотою Василівської райдержадміністрації головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Енергодарської міської ради Олега БАГНИЧА за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури в Василівському районі. З нагоди професійного свята спортсмени, їх тренери, керівники спортивних закладів та секцій, вчителі  фізичної культури були відзначені нагородами.

Подібний захід дав можливість енергодарцям та гостям свята, всього за кілька годин, ознайомитися з величезною кількістю спортивних секцій, познайомитися з тренерами і навіть спробувати себе в виді спорту, який зацікавив найбільше та обрати для себе вид фізичної активності для подальших занять.

Під час ярмарку гості мали змогу взяти участь у різноманітних івентах та майстер-класах, переглянути матчеві зустрічі, естафети, тренування та показові виступи учасників змагань. На заході були представлені такі види спорту: вільна боротьба, сумо, бокс, веслування на байдарках та каное, волейбол, міні-футбол, перетягування канату, стрільба з луку, дартс, армреслінг, легка атлетика тощо. 

 

субота, 11 Вересня 2021 18:48

Переглядів: 78


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області