ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 480431 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 17561 разів

Освіта

Переглядів: 14210 разів

Робоча поїздка до Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади

02 вересня 2021 року відбулась робоча поїздка голови Василівської райдержадміністрації Андрія ХОЛОШІ до Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади щодо вирішення проблемних питань громади.

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ, начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури та екології райдержадміністрації Тетяна ІНГМАН, заступники міського голови Кам’янсько-Дніпровської громади Олена КОЗУЛЬКОВА та Андрій КОНОНЕНКО, секретар ради Андрій ДЯТЛОВ, голова військово-лікарської комісії  Лариса ХАЛЕЦЬКА, медичний директор КНП «Кам’янсько-Дніпровська міська лікарня» Оксана ШУПАРСЬКА, начальник І відділення Василівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир БОГАЧОВ, заступник голови Водянської сільської громади Ірина ЗИКОВА та голова Благовіщенської сільської громади Василь ТРУБКА.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо забезпечення належної роботи військово-лікарської комісії І відділення Василівського РТЦК, який обслуговує мешканців Кам’янсько-Дніпровської, Водянської та Благовіщенської громад Василівського району.

Проблемою роботи ВЛК стало те, що після зміни власника КНП «Кам’янсько-Дніпровська міська лікарня»  перейшла на фінансування до Кам’янсько-Дніпровської міської ради, що призвело до неузгодження питання співфінансування роботи ВЛК з боку Водянської та Благовіщенської сільських громад.

Враховуючи важливість належного проведення осіннього призову та приписки громадян, кожна з громад, пропорційно від кількості призовників, погодилась виділити кошти та забезпечити фінансову підтримку ВЛК.

Крім того, під час зустрічі обговорили питання щодо підготовки до опалювального сезону громад, зокрема закладів освіти та культури. Наразі, проблемою є встановлення необхідних приладів комерційного обліку газу та передачі даних і укладення договорів з АТ «Запоріжгаз».

Було звернено увагу на окремих показниках підготовки до опалювального сезону, роботи по яких виконуються недостатньо активно, що призводить до порушення плану підготовки об’єктів інфраструктури Василівського району до зимового періоду.

По кожному з питань були прийняті спільні конструктивні рішення. Всі проблемні питання, що озвучені під час робочого візиту, Андрій ХОЛОША взяв на особистий контроль.

 

Четвер, 02 Вересня 2021 17:40

Переглядів: 256


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області