ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 442064 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14487 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13873 разів

Освіта

Переглядів: 12463 разів

Благоустрій — візитна картка кожного міста і села

Тема благоустрою навесні щороку стає найболючішою для кожної громади. Райдержадміністрація спільно з органами місцевого самоврядування тримає це питання на контролі. А в кожній територіальній громаді активізовано роботу з ліквідації стихійних сміттєзвалищ та по наведенню належного санітарного стану.

Але сьогодні питання стоїть по-іншому: чому щороку ми наводимо порядки та чистоту, а кількість сміттєзвалищ збільшується? Чому сміття господар виносить у лісосмугу чи на узбіччя, у ліс чи у парк? І хто має слідкувати та штрафувати отаких горе-господарів? Адже благоустрій залежить не тільки від роботи комунальних підприємств, але й від культури та свідомості кожного.

З усмішкою читаємо встановлені за державні кошти промовисті білборди: «Дякуємо за чисті узбіччя!» А узбіччя по коліна у смітті, ярки заповнені «продукцією життєдіяльності людини». Звичайно, навесні їх приберуть, і дерева побілять. Але проблема має вирішуватись на рівні свідомості кожного жителя, бо там, де живуть, там не смітять!

Та особливо все розумієш тоді, коли виїжджаєш на природу, а там уже хтось позначив місце бляшанками, пляшками та купою сміття. Природа — наш дім! І нам у ньому наводити лад, щоб діти милувалися краєвидами не із екранів телевізорів чи комп'ютерів, а мали можливість пробігтися босоніж по росяній траві та випити чистої джерельної води.

Благоустрій — візитна картка кожного міста і села. Це оцінка в цілому жителів, влади. Тож спільними зусиллями слід підтримувати порядок.

 

 

 

Віктор ВАЩЕНКО,

спеціаліст з питань екології РДА

П'ятниця, 22 Березня 2013 15:03

Переглядів: 734


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області