ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 442074 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14487 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13873 разів

Освіта

Переглядів: 12463 разів

Сповиті коханням і талантом

Матуся, бабуся — ці слова рідні для кожного. Міжнародний жіночий день вже пройшов, але радувати своїх матусь і бабусь треба не тільки 8 Березня. Так і вирішили у ЦКД, де відбувся концерт найменших аматорів сцени.

Глядачами були рідні і близькі дітлахів. Вільного місця у залі не знайти. Багато дітей сьогодні виходили на сцену вперше і дуже хвилювалися, та це не зіпсувало враження від свята.

Своїми виступами порадували танцювальні колективи "Барбі", "Глорія" "Каприс" та дитяче модельне агентство. Співали Олена Мірошніченко, Даніл Охримець, Поліна Шандер, Аліна Васюкова, Каміла Білка і Ольга Тертиця, Ілона Запара і Вікторія Теленкова, Ліля і Яна Коломоєць та вокальні ансамблі "Веселка" і"Фльор".

А вразило найбільше те, що починаючі артисти не тільки співали і танцювали, а й з відео-екрану розповідали про своїх матусь і бабусь. А далі були квіти для найрідніших — учасники свята спустилися зі сцени до залу і подарували… Захоплююче видовище — жінки з квітами у руках і сльозами щастя на очах.

 

"Вам, мами і бабусі, всі квіти земні!"

Таку назву мав дитячий конкурс малюнка та декоративно-прикладного мистецтва, що пройшов у ЦКД. У ньому взяли участь учні з усього району: Верхньокриничанської, Степногірської, Балківської І-ІІ ст., Скельківської, Плавнівської ЗОШ, гімназії "Сузір'я". Вихованці "Центр дитячої та юнацької творчості і туризму", художнього відділення Василівської музичної школи. Журі розцінювало роботи учасників у чотирьох вікових категоріях.

У жанрі «живопис» серед молодшої віковії категорії перше місце посів Михайло Олізар з роботою "Щастя тобі, мамочко", друге місце — Ольга Бучин, третє — Аліна Грубова.

У категорії 11-13 років перше місце посів Марк Левченко з роботою "Мама", Дарія Андрієнко — друге, а третє — Катерина Мороз.

У категорії 14-15 років перше місце зайняла Юлія Світлична з роботою "Маки".

Серед любителів прикладного мистецтва призерів було більше. У наймолодшій віковій категорії перемогу одержав гурток "Калинонька" з роботою "Портретні рамки".

У категорії 10-13 років перемогу виборола Верхньокриничанська ЗОШ зі своїми роботами та Алла Барабашова з роботою "Паровозик із Ромашково", а три других місця посіли Катерина Чирикова, Любов Паньовіна, Софія Кірча та Тетяна Яценко.

У старшій категорії перше місце поділили між собою Катерина Булатович з роботою "Троянда" та Тетяна Духонченко зі своїм "Левеням". А друге місце посіла Анастасія Гузенко.

 

— "Ну що б, здавалося, слова... Слова та голос — більш нічого. А серце б'ється — ожива, як їх почує!"

Цими рядками почався районний конкурсу читців "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття", присвячений 199-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

25 аматорів художнього слова з усіх населених пунктів району хвилююче та емоційно читали твори велета української культури Тараса Григоровича Шевченка, а також вірші українських поетів про Великого Кобзаря.

Журі оцінювало майстерність володіння художнім словом, вміння донести до слухачів безсмертне слово Українського Пророка, глибину його почуттів та переживань, відтворених у поетичних рядках, а також мовну та сценічну культуру виконання.

За рішенням журі, перше місце у молодшій віковій категорії отримала Альона Соколова з уривком із поеми "Відьма", друге — Марина Куценко з віршем "Якби ви знали, паничі", а третє місце посів Руслан Шлянін з уривком із поеми "Княжна".

У дорослій категорії перше місце отримала Елізабет Давідян з ліричною баладою "Утоплена", друге місце — Інеса Яковлєва з не менш пронизуючою поемою "Сова", третє місце виборола Людмила Мазур з уривком із поеми "Наймичка".

Усі учасники нагороджені дипломами та подарунками.

До речі, переможці старшої вікової категорії Інеса Яковлєва та Елізабет Давідян (на фото разом із ведучою конкурсу Лізою Пікаловою) взяли участь у обласному огляді читців, що проходив у ЗНУ, і зайняли, відповідно, 2 та 3 місця. Вітаємо!

 

 

 

 

За матеріалами газети «Нова Таврія»

П'ятниця, 22 Березня 2013 14:52

Переглядів: 952


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області