ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 480442 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 17561 разів

Освіта

Переглядів: 14210 разів

На Запорізькій АЕС змагаються інструктори навчально-тренувального центру

У навчально-тренувальному центрі (НТЦ) Запорізької АЕС проходить конкурс професійної майстерності серед інструкторів. Змагаються молоді працівники - Артем Федан, Олег Глинських, Вікторія Гаврильченко і Антон Сегеда, які демонструють свої знання та навички в теоретичній та практичній частинах.

Теоретичний етап вже пройдено. Він складався з тестування на комп'ютері і ситуаційних завдань. Далі конкурсанти вибрали тему і погодили її з керівником. Адже практичний етап - саме у напрямку діяльності інструктора. У залі слухачі: члени комісії - керівники і колеги інструктори. 

Оцінюючи конкурсанта, комісія заповнює анкету, виставляючи бали. За їх кількістю визначиться переможець. За словами  комісії, всі учасники дуже сильні і кожен претендує стати переможцем.

«Перш за все комісія звертає увагу на готовність приміщень, виконання вимог методології, підготовку роздаткового і електронного матеріалу, управління групою. Процес навчання, це мабуть найбільш відповідальний показник підготовки інструктора, коли він не просто проводить заняття і розповідає, а вибудовує діалог, «витягує» знання, які до цього було вкладено в персонал, що навчається», -  зазначив заступник головного фахівця з атомних електростанцій (з підготовки ремонтного персоналу) НТЦ ВП ЗАЕС Олександр Кулібов. 

Інструктор повинен не лише відмінно володіти темою, а й активно спілкуватися з аудиторією. За відповідями персоналу, що навчається, він розуміє, наскільки добре засвоєний матеріал.

Три конкурсанта вже провели практичне аудиторне заняття. У серпні його проведе останній учасник конкурсу. Після цього комісія визначить переможця, який в подальшому представить Запорізьку АЕС на галузевому конкурсі Компанії.

Четвер, 22 Липня 2021 15:15

Переглядів: 46


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області