ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 421265 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14002 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13385 разів

Освіта

Переглядів: 12111 разів

Благоустрій – візитна картка нашого району!

Тема благоустрою навесні щороку стає найболючішою для кожного жителя, громади, бо не так легко очистити місто, район після зимового періоду. Так, райдержадміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування розпочато роботу з благоустрою району. З перших днів весни в кожній територіальній громаді району активізовано роботу з ліквідації стихійних сміттєзвалищ та наведені належного санітарного стану.

 

Але сьогодні питання мають стояти по – іншому: чому кожного року ми наводимо порядки та чистоту, а кількість сміттєзвалищ тільки збільшується? Чому те сміття, яке господар виносить зі свого дому, потрібно викинути десь у лісосмузі чи на узбіччі, у лісі  чи у парку? І хто має слідкувати та штрафувати отаких горе – господарів? Адже благоустрій міста та району залежить не тільки від роботи комунальних підприємств, але й від культури та свідомості громадян, які живуть у ньому.

 

З усмішкою читаємо встановлені за державні кошти промовисті білборди: «Дякуємо за чисті узбіччя!» А узбіччя по коліна  у смітті, ярки заповнені «продукцією життєдіяльності людини», яка не перегниває і землю не робить родючою. Звичайно, навесні  їх приберуть, і дерева побілять, бо так уже в Василівському районі традиційно заведено. Але дана проблема сьогодні має вирішуватись на рівні свідомості кожного жителя району, бо там, де живуть, там не смітять!

 

Та особливо все розуміється тоді, коли хочеться виїхати на природу відпочити, а там уже хтось позначив місце бляшанками, пляшками та купою сміття.

 

 Природа – наш дім! І нам у ньому наводити лад, щоб наші діти милувалися краєвидами не із екранів телевізорів чи комп`ютерів,  а мали можливість пробігтися босоніж по росяній траві та випити чистої джерельної води.

 

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Це оцінка в цілому міста, району, його влади, територіальних громад  та їх жителів. Тому загальними зусиллями можна підтримувати дане питання на належному рівні, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

 

 

 

 

Відділ житлово - комунального

господарства та будівництва райдержадміністрації

Вівторок, 19 Березня 2013 09:03

Переглядів: 865


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області