ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441467 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14450 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13812 разів

Освіта

Переглядів: 12428 разів

Засідання „За круглим столом” з нагоди Дня соціальної справедливості

20 лютого, у Всесвітній День соціальної справедливості в інформаційному центрі Василівського районного центру зайнятості проведено засідання „За круглим столом” на тему: «Забезпечення соціальної справедливості – задача суспільна». В засіданні взяли участь представники органів виконавчої влади, соціальних партнерів, учбових закладів, представники роботодавців, представник профспілки, керівництво та спеціалісти РЦЗ та практикуючий психолог.

Учасників «Круглого столу» привітав і прийняв активну участь в його роботі заступник голови райдержадміністрації Д.Калінін, перед присутніми з цікавою інформацією виступила психолог Хвостенко Тетяна, учасники «круглого столу» отримали інформацію щодо основних концепцій поняття «справедливість», визначились щодо необхідності розвитку та принципів соціальної справедливості.

В своїй промові директор центру зайнятості Грушко Олена яскраво, використовуючи підготовлені буклети, наочно продемонструвала досягнення Василівського районного центру зайнятості у вирішенні проблем соціальної справедливості, які досягнуті завдяки щільній співпраці з органами виконавчої влади, органами самоврядування, роботодавцями, нашими соціальними партнерами також з навчальними закладами. Спеціалісти центру зайнятості довели до відома присутніх про основні зміни в законодавстві та запросили до обговорення щодо вирішення проблем соціальної справедливості в рамках нового закону «Про зайнятість населення».

Обговорення пройшло жваво, були надані конкретні пропозиції. В ході засідання обговорювалися питання зайнятості працездатного населення в сільській місцевості, легалізації робочих місць у роботодавців, сприяння зниженню рівня безробіття серед населення району шляхом працевлаштування безробітних зареєстрованих в центрі зайнятості, в тому числі на новостворені робочі місця, питання співпраці СЗ з роботодавцями , соціальними партнерамита учбовими закладами, про сучасні проблеми на ринку праці й шляхи їх подолання, про плани та перспективи подальшої діяльності СЗ. За результатами обговорення вищезазначених питань визначені рекомендації учасників зустрічі.

 

 

 

 

Василівський районний центр зайнятості населення

Середа, 20 Лютого 2013 15:18

Переглядів: 816


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області