ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 442063 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14487 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13873 разів

Освіта

Переглядів: 12463 разів

20 лютого - Всесвітній День соціальної справедливості

Прийняття Указу Президента України від 04.11.2011№1021/2011«Про День соціальної справедливості» та відзначення, щороку 20 лютого, на державному рівні Всесвітнього Дня соціальної справедливості сприяло акцентуванню уваги суспільства, органів державної влади, громадських організацій на вирішенні питань соціальної справедливості та соціального захисту, подолання бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної праці, гендерної рівності, соціального добробуту і, в цілому, соціальної справедливості для всіх громадян України. Боротьба за соціальну справедливість є доленосним завданням незалежної України.

Соціальна справедливість є основоположним принципом мирного та благополучного існування, як безпосередньо в самих країнах, так і у відносинах між ними. ООН підтримує принципи соціальної справедливості, пропагуючи рівність серед жінок та чоловіків, або прав корінних народів та мігрантів, гарантій забезпечення соціальної справедливості, долаючи перешкоди, що виникли перед людьми через їх відмінності по статі, віку, расової, етнічної та релігійної приналежності, культури або наявності інвалідності.

Як це не сумно, соціальна справедливість все ще залишається недосяжною мрією для величезної частини людства. Крайня бідність, голод, дискримінація та порушення прав людини і досі наносять болючі удари по моральності суспільства. Глобальна світова фінансова криза несе загрозу ще більшого посилення цих явищ.

В нашому районі проводиться велика робота по впровадженню державного соціального захисту і допомоги непрацюючим, малозабезпеченим людям. Тобто, державні гарантії доводяться до тих, хто за тих чи інших причин (вік, стать, сімейні обставини, інвалідність, тощо) випадає із рівноконкурентних умов, нездатний забезпечити собі сам гідне життя у вирії життєвої нестабільності. Управління соціального захисту населення райдержадміністрації – одна із державних установ, яка виконує державні соціальні стандарти. Станом на 1 січня 2013 року, згідно ЗУ «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», допомогу призначено 5341 сім’ї на суму 41450,5 тис.грн. Тимчасову грошову допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, виплачено 224 особам на суму 1154,3 тис.грн. Соціальною допомогою залежно від майнового стану та сукупного доходу сім’ї скористалося 537 сімей, які отримали 2683 тис.грн. Призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 45386 громадянам на суму 686,3 тис.грн. 34 підприємства району надають пільги на житлово-комунальні послуги 45386 громадянам пільгових категорій.

Саме, у Всесвітній День соціальної справедливості 20 лютого, в районному центрі зайнятості проводиться круглий стіл за участю роботодавців, соціальних партнерів, представників учбових закладів за темою «Забезпечення соціальної справедливості-задача суспільна», на який запрошуються всі бажаючі отримати необхідну інформацію щодо працевлаштування.

Основні завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, на сьогодні, залишаються в активній роботі з оперативного вирішення питань соціальної справедливості, соціального захисту, подоланні бідності, забезпеченні якнайвищого рівня зайнятості населення району, гідної праці, тендерної рівності.

 

 

 

Сектор внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю апарату

Середа, 20 Лютого 2013 08:00

Переглядів: 963


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області