ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410814 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13823 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13195 разів

Освіта

Переглядів: 11933 разів

СИЛЬНІ ДУХОМ ВАЛЕНТИНИ

14 лютого найтепліші слова лунали для усіх закоханих, а також для тих, хто носить красиве і милозвучне ім'я Валентина або Валентин.

Василівський цех № 10 ТОВ"Агропромислова компанія", на чолі якого стоїть Валерій Кузьмич Дурняк, теж вирішив поздоровити своїх Валентин, яких у колективі п'ятеро. І почнемо з того, що директором цього підприємства є жінка — Валентина Михайлівна Попова.

— Цього успішного і чарівного керівника, умілого організатора добре знають не лише у Василівці, а й по всій області, адже у її підпорядкуванні 14 цехів з утримання свиней, а це 97 тисяч голів! — говорить Валерій Кузьмич.— Деякі чоловіки можуть повчитися у неї діловим якостям, вмінню вирішувати гострі, нагальні проблеми і, можливо, це навіть пояснюється значенням імені Валентина — сильна. А загалом Валентина Михайлівна — це приклад керівника, який дбає про покращення умов праці людей, про вчасно виплачену зарплату, про забезпечення соціальних гарантій. І, звісно ж, вона на своєму місці і як хороший економіст, і як справжній фахівець своєї справи. Не менше добрих слів було сказано і на адресу ще чотирьох Валентин, які працюють практично з дня відкриття цеху № 10 (на фото справа наліво).

Найстарша з них — дезинфектор Валентина Олександрівна Винаренко, яка  займається на підприємстві білуванням корпусів, підтриманням санітарних норм у приміщеннях. Вона  з тваринницькою галуззю пов'язана майже все життя. Змолоду починала працювати у колгоспі ім. Ватутіна трактористкою(!), була у помічниках у Героя Соціалістичної Праці Миколи Лемешка, збираючи високі врожаї кукурудзи, а згодом працювала на тваринницькому комплексі телятницею. Словом, своє життя без цієї роботи вже не уявляє.

Для оператора маточного поголів'я Валентини Валентинівни Притули 14 лютого взагалі подвійне свято — це і день ії народження, і Валентинів день, та, до того ж, вона ще й по батькові Валентинівна. Ім'я, говорить, дали їй на честь батька (дуже хотів хлопчика, а народилася третя донька). Саме ж свято закоханих за радянських часів раніше не відзначали, а сьогодні воно стало традиційним для її сім'ї.

Нині Валентина Притула, за словами Валерія Кузьмича, — одна з кращих операторів. У її підпорядкуванні 45 свиноматок і від кожної одержує не менш ніж по 11 поросят, а потім опікується ними до 25-денного віку. Її підопічні набирають по 6,8-7 кг ваги при мінімальній нормі 6,5 кг. Потім поросята переходять на дорощування до Валентини Олексіївни Клименко, яка у роботі також сумлінна. У її цеху середньодобовий приріст поросят складає 500 грамів. Протягом 115 днів вони мають набрати не менше 47 кг, і ці показники завжди високі. Їй ім'я батьки обирали за жеребкуванням, і воно їй до вподоби.

14 лютого вітали і системного адміністратора Валентину Миколаївну Кордупу. Це від її злагоджених і професійних дій залежить те, наскільки якісно будуть нагодовані поросята, адже норма годування свиней контролюється комп'ютером. Кожна з Валентин з любов'ю і душею ставиться до своїх обов'язків. Вони гордяться своєю професією і тим, що працюють на такому тваринницькому комплексі. Адже якщо є хліб на столі, не завадить до нього і смачне українське сало.

Тож, зі святом вас, дорогі Валентини! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 

 

За матеріалами газети «Нова Таврія»

П'ятниця, 15 Лютого 2013 17:15

Переглядів: 850


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області