ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 385362 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13373 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12658 разів

Освіта

Переглядів: 11600 разів

Олександр Пеклушенко: «Я вдячний депутатам обласної ради за те, що вони першими в Україні розпочали бюджетний процес»

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко взяв участь у роботі двадцять четвертої позачергової сесії обласної ради. Наприкінці засідання очільник регіону виступив з підсумковою промовою, яку розпочав проханням вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих у авіакатастрофі в Донецьку та воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися з афганської війни.

Голова облдержадміністрації подякував депутатам обласної ради за продуктивну роботу та оперативне включення в активний бюджетний процес. Адже, за словами Олександра Пеклушенка, саме оперативність дозволяє отримати оптимальний бюджетний ресурс для розвитку регіону. Керманич області також зазначив, що саме запорізькі народні депутати одними з перших в Україні об’єдналися у міжфракційне об’єднання «Запорізький край», що дозволить їм також оперативно включитися в бюджетний процес на рівні Верховної Ради.

Щодо процесів, які наразі відбуваються в українському парламенті, Олександр Пеклушенко зазначив: «Я вважаю, що це не криза, це штучно створена ситуація з політиканством. Вихід з цієї ситуації вже знайдено і парламент буде працювати».

Голова облдержадміністрації також окреслив коло пріоритетів, над якими вже сьогодні працює обласна влада. Це розвиток реального сектору економіки регіону, розбудова інфраструктури територій, розв’язання проблем газифікації та водозабезпечення, будівництво та ремонт доріг.

У гуманітарній сфері пріоритетом стане робота з модернізації системи охорони здоров’я.

- Ми чітко визначили головні об’єкти на цей рік. Це реконструкція хірургічного корпусу дитячої обласної лікарні. В поточному році в Запоріжжі розпочне роботу найкращий перинатальний центр в Україні. Ми також почали працювати над створенням у Запоріжжі сучасного онкологічного центру. За 3-4 місяці необхідно завершити роботи зі створення Центру екстреної медичної допомоги, - повідомив Олександр Пеклушенко.

Розвиток культурної сфери, зокрема системний ремонт будинків культури на селі, модернізація соціальної сфери - також серед пріоритетів діяльності обласної влади.

Також голова облдержадміністрації поінформував присутніх про те, що завтра у роботі Мелітопольської міської ради за його ініціативи візьме участь перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко.

- Разом з мелітопольцями ми сформуємо керівні органи та зробимо усе, щоб не було порушення життєдіяльності цієї дуже важливої території. Іншого завдання в нас немає, - наголосив очільник області.

Завершив свій виступ Олександр Пеклушенко на позитивній ноті, привітавши присутніх зі святом кохання: «Біда приходить до нас сама, а ось щастя ми створюємо особисто. Тому в мене є пропозиція до міського голови Запоріжжя Олександра Сіна: започаткувати у Запоріжжі День щастя. Ми зробимо спочатку один День щастя, потім другий і так, поки їх не стане 365».

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

П'ятниця, 15 Лютого 2013 17:14

Переглядів: 731


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області