ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Квітень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 469156 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 16019 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15625 разів

Громади мають активізуватися задля вирішення власних проблем

Голова Василівської райдержадміністрації Андрій Холоша спільно з головою облдежадміністрації Олександром Старухом з робочим візитом відвідали місто Енергодар, де поспілкувались з представниками міської влади щодо актуальних питань розвитку території. 

Сторони обговорили проблеми, що наявні у місті, зокрема, у сфері житлово-комунального сектору. Головним на порядку денному постало питання тарифів на воду та тепло від КП “Тепловодоканал”. Так, підприємству доручено провести обрахунок нових економічно обгрунтованих тарифів. Вони мають бути прозорими і кожен мешканець повинен розуміти за що платить. 

Значну увагу учасники зустрічі приділили і питанням розподілу повноважень та відповідальності в ході реформи децентралізації.

- Енергодар як місто має значні ресурси, а громада спроможна самостійно вирішувати власні проблеми. Василівський район, в свою чергу, допомагає налагодити взаємозв'язки між громадами. Кожен має робити свою справу та вирішувати проблеми свого рівня. Приміром, держава опікується національними дорогами та мостами, область – внутрішньо обласними дорогами, обласними закладами, а ви разом маєте визначити проблеми вашого району та спільно їх вирішувати. Політична боротьба не повинна заважати приймати управлінські рішення, які стосуються життя та здоров’я людей, - підкреслив Олександр Старух.

Також під час наради її учасники обговорили питання затримки будівництва приймально-діагностичного відділення КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина». 

- Держава вкладає в ці проєкти дуже багато коштів. Усім нам на місцевому рівні треба також долучатися. І не просто виділяти гроші, а повністю їх освоювати. Об’єкти необхідно добудувати в найкоротші терміни і вони мають функціонувати для людей. Ефективність та результативність має стояти на першому місці, - наголосив очільник ОДА.

Представники міської влади зазначили, що в рамках реконструкції  приймально-діагностичного відділення планується виділити кошти на оновлення покрівлі, заміну вікон, закупівлю обладнання та ремонт приміщень під комп'ютерний томограф. 

 

 

субота, 03 Квітня 2021 10:59

Переглядів: 151


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області