ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 382740 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13324 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12615 разів

Освіта

Переглядів: 11549 разів

Форум з питань розвитку місцевих громад

12 лютого під головуванням заступника голови райдержадміністрації Т.Карєвої відбулося проведення Форуму місцевого розвитку в рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтовний на громаду-II».

В засіданні взяли участь координатор проекту по Запорізькій області Г.Устимов, директор Державного інвестиційного агентства «Держінвестпроект України» С.Дорошенко, керівники місцевих рад-учасниць проекту, голови громадських організацій, секретарі, казначеї, які безпосередньо займаються реалізацією проекту ЄС/ПРООН на території Орлянської, Верхньокриничанської, Підгірненської сільських, Степногірської селищної рад.

Було підведено підсумки проведеної роботи громадами у 2012 році, відзначено роботу з підготовки документації на проведення робіт Верхньокриничанською територіальною громадою, тут в березні поточного року вже будуть проведені роботи по заміні вікон та дверей місцевої школи в рамках реалізації проекту. Але за минулий рік, в силу різних причин, в тому числі, гальмуванні проведення робіт з боку Укрдержбудекспертизи, Держказначейства, мікропроекти на території району реалізовані не були. Тому, робота буде продовжена, були визначені напрямки діяльності, конкретні завдання на 2013 рік з моделювання інвестиційних паспортів сільських територіальних громад, які будуть здійснювати реалізацію своїх мікропроектів.

Координатором проекту по Запорізькій області Г.Устимовим було наголошено на досягненнях цієї роботи в області, зроблено акцент на тому, що в 2013 році є можливість прийняти участь в конкурсі і зробити свої заявки на участь в наступному етапі проекту «Місцеве самоврядування, орієнтоване на громаду – III». Також, директором інвестиційного агентства С.Дорошенко поінформовано про роботу по виготовленню інвестиційних паспортів, залученню приватних інвесторів для проведення робіт на території району.

Учасники Форуму отримали значний об’єм надзвичайно корисної і необхідної інформації з вирішення питань розвитку місцевих громад.

 

 

 

 

Сектор внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю

апарату райдержадміністрації

Середа, 13 Лютого 2013 17:23

Переглядів: 718


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області