ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Квітень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 469154 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 16019 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15625 разів

В ОБЛАСТІ УСПІШНО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ РЕФОРМА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Про перебіг адміністративно-територіальної реформи та майбутнє ліквідованих райдержадміністрацій розповів голова обласної державної адміністрації Олександр Старух під час зустрічі із журналістами Запорізького краю.

На сьогодні в області сформовано 5 укрупнених районів, створено 67 громад. На місці ліквідованих адміністрацій планується залишити лише відокремлені підрозділи, що складатимуться з фахівців, які надають адміністративні послуги населенню. Це, зокрема, служби з прийому звернень громадян, надання соціальних послуг, архів тощо. 

Наразі продовжується трансформація райдержадміністрацій, всіх центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів на місцях. Ця робота повністю завершиться наприкінці березня.

  • Ми запропонували головам новоутворених адміністрацій взяти на роботу звільнених фахівців, які є справжніми професіоналами своєї справи. Особливо слід попіклуватися про службовців, яким залишилося менше двох років до пенсії, – підкреслив очільник області.

Керівник обласної адміністрації також наголосив, що змінювати документи людям ліквідованих районів не потрібно. Ситуація із укрупненням районів є аналогічною перейменуванню вулиць.

За словами очільника області, змінюється також формула роботи та відповідальності громад, які сьогодні вибудовуються по принципу родини.

  • Приміром, є родинний бюджет і не завжди його вистачає, тому потрібно вирішувати, за що платити в першу чергу. Яскравий приклад – пасажирські перевезення пільговиків. Громада має визначити кількість маршрутів і скільки грошей на покриття витрат можна виділити з бюджету. Наше завдання як обласної адміністрації - допомогти громадам в цій справі, навчити, надати методичну та технічні підтримку, – прокоментував Олександр Старух.

Крім того, продовжують реалізовуватися різні ініціативи із залучення коштів для розвитку територій. Зокрема, відібрано декілька інвестиційних програм (проєктів), спрямованих на розвиток громад, що можуть реалізовуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. Серед них є ініціативи, спрямовані на створення нового освітнього простору, розвиток спортивної інфраструктури, покращення системи водопостачання населених пунктів. Конкурс триває, а його  результати оголосять найближчим часом. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Середа, 17 Лютого 2021 14:32

Переглядів: 110


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області