ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463626 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15261 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15105 разів

Освіта

Переглядів: 12891 разів

Мінсоцполітики:підсумки 2020 року. Соціальні послуги – наближення до людей

420 ОТГ підключились до інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада», 525 ОТГ створили служби у справах дітей, створена Національна соціальна сервісна служба, схвалена Стратегія цифрової трансформації соціальної сфери.

Коментує Міністр соціальної політики Марина Лазебна: «Найважливішою зміною 2020 року у наданні соціальних послуг стало їх наближення до людей – перехід на надання на рівні громади. Тобто кожен керівник громади має знати який в нього контингент вразливих людей, кому потрібна підтримка, скільки в нього сімей з дітьми малолітніми, у яких сім'ях батьки працюють, чи є їм, що їсти, що є в школах, чи є садочки. Ми надали інструмент – Інтегровану інформаційну систему «Соціальна громада», призначену для автоматизації основних процесів з отримання соціальних виплат та послуг, завдяки якому безпосередньо в громаді приймаються звернення на отримання соціальних виплат, субсидій, компенсацій, загалом це 67 видів соціальної підтримки. На сьогодні до системи підключились вже 420 ОТГ.

Я дякую тим громадам, які швидко створили соціальні підрозділи, взяли в штат працівників, які вже сьогодні є професіоналами, знають законодавство у соціальній сфері, консультують і приймають людей, готують документи і передають за допомогою ІІС «Соціальна громада».

Цього року ми зробили важливий крок, який давно необхідно було зробити: створили Національну соціальну сервісну службу. Відтепер Міністерство соціальної політики формує політику, реалізує Нацсоцслужба, яка забезпечить безперервність надання людям підтримки ще в тих органах соцзахисту, які зараз підпадають під реорганізацію.
В Національній соціальній сервісній службі будуть адмініструвати бюджетні програми соціальної сфери, яких сьогодні близько 30. Також нам вкрай важливо зберегти кваліфікованих фахівців соціальної сфери, які зараз працюють в регіонах в органах соціального захисту, вони мають величезний досвід, знання, пройшли багато навчань та, що найважливіше, мають величезну практику. Ми сподіваємось, що матимемо можливість зберегти цей кадровий потенціал, перевести їх в Національну соціальну сервісну службу наступного року.

Ще один важливий результат – Схвалення Стратегії цифрової трансформації соціальної сфери, яка передбачає створення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери. Таким чином ми об’єднаємо розрізнені реєстри, забезпечимо прозорість та автоматизацію соціальних виплат, запровадимо електронний документообіг у соціальній сфері».

Вівторок, 05 Січня 2021 10:49

Переглядів: 383


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області