ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 457131 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14774 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14446 разів

Освіта

Переглядів: 12655 разів

Відбулось засідання 56 (позачергової) сесії районної ради

Сьогодні в районній раді пройшов депутатський день. Спочатку відбулись засідання чотирьох постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з гуманітарних питань та соціального захисту населення, з питань спільної власності та регуляторної політики і з земельних питань, екології та агропромислового розвитку. На постійних комісіях розглядались питання черги денної позачергової сесії.
Далі, депутати зібрались у великій залі засідань, де під головуванням голови районної ради Дениса Калініна відбулось засідання п’ятдесят шостої (позачергової) сесії – останнього пленарного засідання районної ради сьомого скликання.
В пленарному засіданні взяли участь 28 депутатів районної ради.
Розгляд черги денної п’ятдесят шостої (позачергової) сесії районної ради традиційно розпочався з блоку бюджетних питань. Доповідала Людмила Величко – начальник відділу фінансів райдержадміністрації:
- Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Василівського району за дев'ять місяців 2020 року.
- Про внесення змін до бюджетних призначень.
- Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 № 2 «Про місцевий бюджет Василівського району на 2020 рік (08302200000)» (зі змінами).
«Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту міста Дніпрорудне Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» доповіла Інна Рум'янцева І.В., начальник відділу у Василівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області.
У розділі «Різне» начальник відділу з питань власності виконавчого апарату районної ради Валентина Супрун проінформувала присутніх з питання «Про призначення Тищенка Т.М. директором комунального некомерційного підприємства «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Василівської районної ради Запорізької області».
Всі інші питання черги денної депутати районної ради прийняли пакетним голосуванням.
Загалом, депутатами районної ради було розглянуто двадцять два питання черги денної, що отримали одноголосну підтримку депутатського корпусу.
Наприкінці сесії, голова районної ради Денис Калінін щиро подякував депутатському корпусу за плідну співпрацю, побажав усім успіхів та запросив депутатів прийняти участь у покладанні квітів до Меморіалу загиблим воїнам з нагоди Дня визволення Василівського району від німецько-фашистських загарбників.

 

Середа, 28 Жовтня 2020 13:46

Переглядів: 370


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області