ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 449324 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14625 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14146 разів

Освіта

Переглядів: 12546 разів

Щотижнева апаратна нарада в райдержадміністрації

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Холоші, 28 вересня 2020 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради Андрія Дашковського, керівника апарату райдержадміністрації Юлії Таран, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Перший заступник голови райдержадміністрації представив присутнім завідувача сектору освіти, культури,молоді та спорту райдержадміністрації Піскун Марину Миколаївну.

Окрім того, на нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності різних сфер та галузей району.
Завідувач сектору архіву, з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Віталій Гузенко розповів про обмеження під час карантину на території району, при встановлені рівня епідеміологічної небезпеки поширення СОУГО - 19«ЗЕЛЕНИЙ».

Директор КНП «Василівська БЛІЛ» ВРР ЗО Валерій Сапа, доповів про забезпеченість засобами індивідуального захисту та медичним киснем ліжок, що виділені для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу СОVID-19.

Зокрема, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Володимир Давиденко, поінформував про здійснені спільно з представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обстеження сімей щодо доцільності влаштування дітей нашого району до інтернатних закладів на цілодобове перебування з урахуванням їх найкращих інтересів.

Заступник голови районної ради повідомив про проведення 30 вересня 2020 року чергової та позачергової сесій районної ради.

Завершуючи апаратну нараду, перший заступник голови райдержадміністрації надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

 

 

Апарат райдержадміністрації

Понеділок, 28 Вересня 2020 14:57

Переглядів: 402


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області