ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 449301 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14625 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14145 разів

Освіта

Переглядів: 12545 разів

Сердечно вітаю працівників закладів дошкільної освіти Василівського району із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля.

Кожного року в останню неділю вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День дошкілля. Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Різнобарвне, насичене цікавим змістом дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, уваги до внутрішнього світу малюка. Завдяки вихователям, дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – дітки віком від 2 років. І допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, медсестри, психологи, логопеди, дефектологи. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, відповідають за збереження життя та здоров’я вихованців.

Від усього серця вітаю з професійним святом всіх працівників дошкільних установ, які щоденно віддають тепло своїх сердець нашим дітям. Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, миру, любові та злагоди, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу. Ми впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців дитячих садків в день радості та щастя!


З повагою,
перший заступник голови
райдержадміністрації                      Андрій Холоша

П'ятниця, 25 Вересня 2020 15:42

Переглядів: 368


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області