ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 449299 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14625 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14145 разів

Освіта

Переглядів: 12545 разів

Щира вдячність за наш спокій

Указом Президента України від 12 вересня 2008 року встановлено свято - День рятівника, яке щорічно відзначається 17 вересня.
З нагоди професійного свята у приміщенні Василівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області рятівники району приймали вітання від першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Холоши.
«Ми дякуємо нашим рятівникам за відвагу та незламність у боротьбі з надзвичайними ситуаціями. І, безумовно, для району стоїть завдання постійно покращувати умови роботи працівників рятувальних служб» - наголосив Андрій Холоша.
За вагомий внесок у справі попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, зразкове виконання обов’язків і з нагоди святкування професійного свята кращих рятівників було нагороджено Почесними грамотами голови райдержадміністрації:
Брилистого Віталія Анатолійовича - старшого прапорщика служби цивільного захисту, старшого водія 16 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Запорізькій області;
Свідерського Дмитра Олександровича - старшого лейтенанта служби цивільного захисту, провідного інспектора Василівського РС Головного управління ДСНС України у Запорізькій області;
Федорченка Євгена Сергійовича - рядового служби цивільного захисту, водія 6 державної пожежно-рятувального поста ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Начальнику Василівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області Симоненко Євгенію Ігоровичу висловили Подяку голови райдержадміністрації та вручили колективу копіювальну техніку.
Утверджуючи добро і милосердя, ви з честю виконуєте покладені на вас завдання. Ми глибоко переконані, що рятівники й надалі збагачуватимуть традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимуть обраній справі.

Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

Четвер, 17 Вересня 2020 16:43

Переглядів: 860


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області