ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 448748 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14613 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14081 разів

Освіта

Переглядів: 12540 разів

День об'єднання територіальних громад

03 вересня 2020 року відбувся онлайн-захід «День об’єднаних територіальних громад». У заході прийняв участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій ХОЛОША.

Враховуючи вимоги постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та з метою мінімізації ризиків поширення на території Запорізької області  гострої респіраторної хвороби COVID-19, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України, захід проходив у режимі онлайн із застосуванням електронних комунікацій і технологій поза межами адміністративної будівлі облдержадміністрації. Підключення системи відбулось через програму ZOOM.

Головуюча Зінаїда БОЙКО, керівник апарату облдержадміністрації, інформувала про першочергові заходи для забезпечення проведення запланованих на  жовтень 2020 року чергових місцевих виборів. Приділено увагу постанові Центральної виборчої комісії від 4 серпня 2020 року № 158 «Про пропозиції робочої групи з розробки рекомендацій та заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, під час організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року та інших виборів у період дії карантину».

Про взаємодію відділів ведення державного реєстру виборців з органами реєстрації сільських, селищних, міських рад під час виборчого процесу доповідав начальник відділу адміністрування Сергій МАСЮКОВ. Приділено увагу  забезпеченню виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, іншими матеріальними цінностями для успішного проведення виборів. Запропоновано заздалегідь у місцевих бюджетах передбачити кошти для закупівлі паперу і тонерів для друку списків виборців, рідкого мила, антисептичних засобів, медичних масок та одноразових рукавичок територіальним виборчим комісіям.

Щодо вимог до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування інформував головний архітектор області Олександр БИЛИМ. За результатом моніторингу  стану забезпечення безбар’єрного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (МГН) до виборчих дільниць встановлено, що на значній кількості виборчих дільниць області відсутні умови доступності відповідно до Державних будівельних норм. Тільки 40 % дільниць мають облаштовану прилеглу територію для безперешкодного доступу маломобільних груп населення. 30 % мають похилі пандуси на вході до будівлі. На деяких дільницях відсутні водопостачання та відсутні обладнані туалетні кімнати.

Заключним словом головуючої Зінаїди БОЙКО запропоновано вжити необхідні заходи для успішного проведення запланованих чергових місцевих виборів 2020 року.

Четвер, 03 Вересня 2020 14:22

Переглядів: 316


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області