ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 428178 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14197 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13542 разів

Освіта

Переглядів: 12204 разів

Робоча поїздка

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом з першим заступником голови райдержаміністрації Андрієм Холошею в рамках робочої поїздки зустрілися з керівниками бюджетних організацій та агропідприємств Кам'янської сільської ради. Голова ФГ «Таврія» Віктор Кириченко та виконавчий директор ФГ «Ниваріс» В'ячеслав Скориця розповіли, що жнива у розпалі, господарі збирають врожай, збіжжя та готуються до проведення комплексу осінньо-польових робіт.

У господарстві «Ниваріс» посіяно озимої пшениці 277 га.. озимого ячменю 122 га., озимого ріпака 389 га., гороху 314 га., 370 га. соняшника та 170 га. кукурудзи, на сьогоднішній день майже закінчили збирання озимого ріпаку та завершили збирання озимого ячменю. У планах закінчити жнива за тиждень.

ФГ «Таврія», посіяно озимої пшениці 211 га., озимого ріпака 97 га., кукурудзи 34 га. Та 98 га. соняшнику, також закінчено збирання ріпаку та збирають озиму пшеницю.

Враховуючи те, що ми знаходимось у зоні ризикового землеробства в пріоритеті є розвиток меліорації. У ФГ «Ниваріс» на зрошенні знаходиться 462 га. сільгоспкультур тож у порівнянні з іншими господарствами врожайність у них перевищує в декілька разів ніж у сусідів.

Керівники сільськогосподарських підприємст запевнили, що незважаючи на всі труднощі поточного маркетингового року всі зобов'язання перед пайщиками буде виконано, країна буде з хлібом!

У Кам'янській амбулаторії загальної практики сімейної медицини зустрічали директор КНП «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» ВРР ЗО Тарас Тищенко та завідуюча Валентина Павленко, було обговорено проблеми, що виникають у ході реформування медичної галузі, адміністративно – територіальної реформи та децентралізації. Окремою проблемою є закінчення будівництва нової амбулаторії, яку попередня влада будувати розпочала та не закінчила, при тому, що з районного бюджету було виділено співфінансування у розмірі 1400 тис. грн. на два таких об'єкти (с.Приморськ та с.Кам'янське).

Також було відвідано ДНЗ «Сонечко» та Кам'янську ЗОШ I-III ступенів. Керівники закладів Інна Рибчинська та Оксана Мінакова, ознайомили зі станом ремонтних робіт у підпорядкованих закладах, ходом підготовки до нового навчального року з дотриманням карантинних умов.

П'ятниця, 03 Липня 2020 15:25

Переглядів: 382


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області