ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 421886 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14032 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13406 разів

Освіта

Переглядів: 12128 разів

Урочистості до Дня Конституції України

28 червня, двадцять чотири роки тому, відбулася подія, яка стала виявом вищої волі українського народу, фундаментальним закріпленням його історичного вибору та прагнення жити в суверенній, соборній, демократичній, правовій державі. Прийняття Основного Закону стало логічним фіналом того довгого і тернистого шляху, по якому йшов наш народ, прагнучи до незалежності, самоутвердження української нації, до свого права на свободу.

Безперечно, це був мужній та гідний поваги крок українського народу, який хотів жити інакше і не побоявся взяти на себе відповідальність та відстояти державні інтереси. Патріотизм та сильний дух – саме ці якості побороли в них страх перед тоталітарним режимом. Це було закінченням тієї багаторічної боротьби, яка велася заради відновлення української державності. Звичайно, можна сказати, що це було і першим кроком на шляху до євроінтеграції, яку ми продовжуємо сьогодні.

24 червня, напередодні святкової дати, у великій залі райдержадміністрації відбулись урочисті збори до Дня Конституції України за участі керівництва району, органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій міста, учасників АТО, представників громадськості.

Військовий комісар Василівського районного військового комісаріату Ілля Матвійчук вручив відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» та грамоти до неї старшому солдату Антону Котляру; сержанту Василю Шульзі; солдату Володимиру Колганову та подякував за те, що вони відгукнулися за першим покликом Батьківщини, ризикуючи найдорожчим – життям, гідно виконували свій обов’язок, відстоюючи єдність і цілісність нашої держави та побажав миру, добра, щастя, міцного здоров’я та впевненості в завтрашньому дні.

 

Апарат райдержадміністрації

 

Четвер, 25 Червня 2020 11:14

Переглядів: 279


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області