ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463150 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15204 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15087 разів

Освіта

Переглядів: 12862 разів

Власна справа — це реально!

У пошуку роботи безробітні часто-густо звертаються до Василівського центру зайнятості. Тож хотілося б зупинитися на одній з послуг центру, яка останнім часом користується все більшим попитом серед населення, а саме, отримання одноразової виплати-допомоги по безробіттю на відкриття власної справи. У 2012 році 22 особи, з числа безробітних нашого району, відкрили власну справу завдяки цій послузі. І хто, як не вони самі краще за всіх розкажуть про свою нову роботу.

Наприклад, Ольга Лобода обрала один з нетипових напрямків майбутнього бізнесу в Василівському районі — туристичний. Ось, що вона говорить з цього приводу:

— На сьогоднішній день, туризм для населення нашої країни стає все більш цікавим і доступним, зокрема, закордонний туризм. Практика показує, що іноді дешевше відпочити на закордонному курорті з високим рівнем обслуговування, ніж в нашій країні з низьким рівнем сервісу і послуг. Але, на жаль, існує стереотип, що відпочинок за кордоном це дорого. Невідомо, звідки він виник і чим обґрунтовується! Наприклад, тур з відпочинком на морі в таких країнах як Єгипет і Туреччина на 7 днів можна придбати від 2500-3000 грн. (на одну людину), а автобусний тур в екскурсійну Європу (Чехія, Угорщина і т.д.) — від 1300 грн. У сучасному світі розвиток індустрії туризму дозволяє провести відпустку за кордоном практично на будь-який наявний бюджет, а туристична фірма допоможе підібрати для вас відповідний варіант відпочинку.

Можливо, це вже така собі реклама, але хочу відзначити, що наша новостворена туристична фірма запропонує вам різноманітні види відпочинку: пляжні тури (Єгипет, Туреччина, Тайланд, ОАЕ, Греція і багато інших); подієві і шоп-тури; автобусні і авіа тури по Європі; відпочинок на кращих гірськолижних курортах Європи і багато іншого. За потреби для вас забронюють авіа квитки, допоможуть в оформленні віз та закордонних паспортів.

В офісі турфірми «Агрос-ТУР», який вже у березні відкриється у Василівці, ви зможете оформити страховий поліс туриста, придбати туристичну сімкарту Тревел Сім, отримати накопичувальну дисконтну карту, дізнатися про всі акційні пропозиції, стати учасником розіграшу цінних призів, і отримати інформацію про те, як можна відпочити в кредит. Більш детальну інформацію, ви також зможете дізнатися на сайті www.argostyr.com.ua та а у групі в контакті http://vk.com/argostyr.

Я щиро задоволена співпрацею зі спеціалістами центру зайнятості, які підтримали мене і допомогли у реалізації моєї мрії.

Адміністрація Василівського РЦЗ зичить Ользі процвітання і розширення її бізнес-ідей, а василівчанам — бажання і можливостей скористатися наданими послугами фірми «Агрос-ТУР»!

Якщо ж хтось із читачів районки замислився над питанням відкриття власної справи і хоче скористатися послугами ЦЗ, звертайтеся за адресою: м. Василівка, вул. Чекістів, 39а, тел.7-42-83.

 

 

 

Наталія Пацаль

начальник відділу активної підтримки безробітних

Вівторок, 15 Січня 2013 15:18

Переглядів: 990


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області