ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 427558 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14178 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13525 разів

Освіта

Переглядів: 12193 разів

Як отримати доступ до безкоштовних навчальних програм на освітніх онлайн-платформах

У  громадян, які прагнуть якнайшвидше знайти офіційну  роботу зі стабільним заробітком, виникає потреба постійно підвищувати свій професійний рівень, а найчастіше – швидко і якісно оволодіти новими необхідними знаннями та професійними навичками. Саме з цією метою Державна служба зайнятості започаткувала електронні сервіси, які зручні і прості в користуванні, але їх освітній ресурс  задовольнить потреби кожного шукача роботи.

Міжнародна освітня платформа Coursera (https://www.coursera.org/programs/state-employment-centre-ukraine-on-coursera-mshgo ) надає безробітним можливість безкоштовного доступу до 3 800 онлайн-курсів. Мета ініціативи – допомогти працездатним працівникам розвинути знання та навички для працевлаштування. Державному центру зайнятості, як державній установі, надано до 30 вересня 2020 року доступ для реєстрації 25 тис. безробітних на платформі Coursera та їх безкоштовного навчання до кінця 2020 року. Для реєстрації на платформі Coursera потрібно надати кар’єрному раднику або профконсультанту центру зайнятості той e-mail, за яким відбуватиметься навчання, та чекати лист від Coursera із запрошенням. Зазначені дії слід виконати до 30.09.2020 та отримати можливість навчатися безкоштовно до кінця цього року.

Портал «Дія. Цифрова освіта.(https://osvita.diia.gov.ua) пропонує громадянам безкоштовно  опанувати цифрову грамотність.

Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  На даному онлайн-ресурсі є курси, вебінари, дистанційні програми від центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка, в основному, подається у відеоформаті.
Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри. Будь-хто, у кого існує потреба в оцінці власних здібностей та навичок саморозвитку, можуть самостійно пройти тестування у дистанційному режимі без відвідування центру зайнятості. Такий широкий набір профорієнтаційного інструментарію дозволить пізнати себе якнайкраще та рухатись далі в професійному розвитку.

Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (https://prometheus.org.ua//) перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Це курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу, які є доступними для всіх громадян.

Четвер, 18 Червня 2020 08:29

Переглядів: 107


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області