ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463150 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15204 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15086 разів

Освіта

Переглядів: 12862 разів

ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ «ШВИДКА»?

В області вибудовується нова система екстреної медичної допомоги. Заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гамов провів селекторну нараду з питань організації роботи екстреної медичної допомоги на території регіону.

У зв’язку з тим, що з 1 січня набув чинності закон про реформування системи «швидкої» медичної допомоги, в області вибудовується нова мережа екстреної медичної допомоги. Тож учасники наради обговорили шляхи реалізації нововведень, а також визначили подальші напрямки роботи.

До того часу, поки не буде впроваджена в роботу єдина диспетчерська служба, бригади «швидкої» допомоги прийматимуть виклики у звичайному режимі через диспетчерів.

Нині основне питання, яке викликає стурбованість, — підготовка переліку майна служб «швидкої» допомоги, яке буде передано від територіальних громад до обласної ради. Передача цілісних майнових комплексів має бути завершена до кінця І кварталу. Враховуючи те, що це питання ще необхідно винести не тільки на засідання місцевих рад, але й на засідання сесії обласної ради, залишилось не так багато часу.

В області працюватиме обласний центр екстреної медицини, якому будуть підпорядковані шість регіональних підстанцій швидкої допомоги — Запорізька, Бердянська, Василівська, Пологівська, Токмацька та Мелітопольська.

Запорізька підстанція найбільша — включає 75 бригад, які обслуговуватимуть 896 тисяч громадян. Понад 308 тисяч жителів регіону отримуватимуть допомогу від 26 бригад Ме-літопольської підстанції. Василівська підстанція у складі 14 бригад обслуговуватиме 217 тисяч — жителів Кам’янко-Дніпровського, Великобілозерського, Михайлівського і нашого районів. На Бердянській підстанції працюватимуть 17 бригад, які надаватимуть допомогу 184 тисячам громадян.

Загалом на всіх підстанціях працюватиме понад 150 бригад. Однак для повного забезпечення штатного розпису необхідно їх кількість збільшити ще на 30.

Серед невирішених наразі проблемних питань — розширення автопарку швидкої допомоги, обладнання автомобілів GPS-навігатором, мобільним зв’язком тощо.

 

 

 

За матеріалами редакції «Нова Таврія»

П'ятниця, 11 Січня 2013 18:28

Переглядів: 797


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області