ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 428041 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14195 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13541 разів

Освіта

Переглядів: 12199 разів

Закликаємо мешканців Василівського району, які повернулись з країни, де зафіксовано випадки коронавірусу, пройти самоізоляцію!

Якщо ви повернулись з країни, де зафіксовано випадки коронавірусу,  пропонуємо пройти самоізоляцію!Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID 19 проблема його ввезення в Україну з-за кордону така ж актуальна як і боротьба з захворюванням всередині країни. Перш за все це пояснюється тестуванням вже захворілих людей, які мають симптоми хвороби, що спричинює встановлення діагнозу в середньотяжких та тяжких випадках і унеможливлює виявлення носіїв інфекції.

Коронавірусну інфекцію вже зафіксовано у 150 країнах світу!

Як бачимо, інфекція колосально швидко поширюється світом і ситуація є надзвичайно складною. Цьому сприяють міграційні процеси.

За останні дні в Україну повернулось близько 12 тисяч українців і ніхто не може гарантувати того, що хтось із них не стане джерелом розповсюдження інфекції у нас. Вони всі у групі ризику. Тому звертаємось до кожного, хто нещодавно прибув із-за кордону, пройти рекомендований термін самоізоляції протягом 14 днів. Кожен має чітко розуміти, що в залежності від власних дій чи бездіяльності може запобігти розвитку епідемії чи стати джерелом її активного поширення.

Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує на необхідності свідомого ставлення громадян до ситуації у світі. Фахівці рекомендують максимально обмежити ділові чи побутові контакти, особливо громадянам, які перебували на території країн з зафіксованими випадками захворювань на коронавірус.

Четвер, 19 Березня 2020 14:46

Переглядів: 1336


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області