ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 429664 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14223 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13574 разів

Освіта

Переглядів: 12234 разів

Питання профілактики коронавірусу розглянули на місцевій комісії з питань ТЕБ та НС

11 березня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Холоші відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василівського району, одним з питань порядку денного якого було «Про першочергові (невідкладні) заходи щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з екзотичними та особливо небезпечними інфекційними захворюваннями людей, першу чергу на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Василівського району Запорізької області».

Доповідачем по даному питанню виступила медичний директор КНП «Дніпрорудненська багатопрофільна міська лікарня» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області Оксана Вертій,  співдоповідачем – завідувач ВП «Василівський міжрайонний відділ ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Євген Івченко.

Учасники засідання попередньо визначили, що ситуація, яка може виникнути на території Василівського району Запорізької області у зв’язку з екзотичними та особливо небезпечними інфекційними захворюваннями людей, першу чергу на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, може призвести до надзвичайної ситуації місцевого рівня та відповідає п.п. 2 п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368 «Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за її рівнями».

З метою забезпечення безпеки прийнято рішення про виділення з резервного фонду районного бюджету 200,0 тис. грн. Василівській районній державній адміністрації на першочергові (невідкладні) заходи щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з екзотичними та особливо небезпечними інфекційними захворюваннями людей, першу чергу на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Василівського району Запорізької області.

 

Апарат райдержадміністрації

 

 

Четвер, 12 Березня 2020 09:59

Переглядів: 406


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області